הבחורה הזו מחליפה זהויות כמו זיקית

אנאליס ואן אוברביק מצליחה להידמות לנשים מפורסמות וענוגות באופן מדהים והיא מתחזקת את חשבון האינסטגרם האנין בעולם. אודרי הפבורן, ויויאן לי, הנסיכה בל ואפילו אנה פראנק הן רק חלק מההשראות שלה

24/05/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

ישנן בחורות שמצליחות להפוך את חשבון האינסטגרם שלהן לתערוכת אמנות מהפנטת ואחת כזו היא הטינאייג'ית הבלגית העונה לשם אנליס ואן אוברביק (Annelies van Overbeek). הבחורה המגה מוכשרת הזו מצליחה להחליף זהויות כמו זיקית בעזרת סטיילינג מדויק, איפור מוקפד, תסרוקות מהתקופה והרבה יצירתיות.

אי אפשר להסיר את העיניים מהתמונות הענוגות המצליחות להעביר תחושה קסומה כאילו נשאבתן לעולם אחר, עטור גלאם של פעם. היא הספיקה עד כה להצטלם כמו דמויות אנינות כגון אודרי הפבורן, ויויאן לי, קארי מולגן, שרלין פן, הנסיכה בל, שלגיה ואוברביק אפילו העלתה תמונה שלה בה היא נראית כמו אנה פראנק. חשבון האינסטגרם שלה, BewitchedQuills הוא אחד היפים, הענוגים והקלאסיים שראיתי ועוקבים אחריו מעל 50 אלף עוקבים.

היא מגדירה את עצמה כ"רק בחורה עםמ חלומות גדולים ודימיון פרוע". ההתחלה הייתה רגילה למדי, היא רק העלתה לאינסטגרם תמונות יפות של כל מיני אנשים ודברים שהיא אהבה באווירת רטרו אבל רק לפני כשנה, כאשר הסתפרה, אמרו לה כמה היא דומה לאודרי הפבורן. "לא הייתי בקיאה בהוליווד הישנה", סיפרה לאתר refinery29, "אבל ככל שהסתכלתי על תמונות מהתקופה התאהבתי בגלאם ובאלגנטיות של הכוכבות מפעם".

הנה כמה מהדמויות שאת המראה שלהן היא אימצה:

anna

אודרי הפבורן

audrey

קארי מוליגן מ"גטסבי הגדול"

קארי מוליגן

שרלין פן מ"טווין פיקס"

שרלין פן

ויויאן לי מ"חלף עם הרוח"

ויויאן לי

לואיס ברוקס

מראה שנות העשרים

שלגיה

שלגייה

הנסיכה בל

בל

נערה בעגיל פנינה

נערה בעגיל פנינה

ויויאן לי שוב כי אי אפשר שלא

ויויאן לי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה