אניה בוקשטיין משחקת אותה ב"משחקי הכס"

הכוכבת הישראלית נתנה הופעה מבריקה בפרק החדש של הסדרה המדוברת בעולם, "משחקי הכס", והיא לגמרי ראויה לממלכה משלה. צפו בקטע המדובר ותתמלאו בגאווה כחול-לבן

24/05/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

השחקנית והזמרת הישראלית, אניה בוקשטיין, קטפה הישג רציני מאוד מעבר לים והופיעה בפרק החדש של הסדרה המפורסמת שהפכה לקאלט, "משחקי הכס", ששודרה בארצות הברית וב-yes. בוקשטיין, חנוטה בשמלה אדומה של כוהנת, פגשה את טיריון לאניסטר ויועצו, הסריס ואריז ומצליחה למגנט את המסך בכריזמה אינסופית ומשחק משובח.

קשה לא להתאהב בדמות שלה ולפרגן לשחקנית המוכשרת הזו, שעבדה קשה מאוד עד לרגע זה ונקווה שזו רק ההתחלה עבורה ושיום יבוא והיא תכבוש את הממלכה. זו גאווה עצומה לראות אותה בעונה השישית של הסדרה שולטת בשפה, בניואנסים הקטנים ובטקסט באופן מופתי. לא מובן מאליו להגיע למעמד הזה ולטעמי היא השאירה טעם של עוד.

בסצנה עצמה, השניים מטילים ספק ברצונה לעזור למלכתם ובוקשטיין חושפת ידע על עברו של ואריז , בו נפגע בילדותו, ופונה אליו בטון עדין אך אסטרטיבי "אנחנו משרתים את אותה מלכה, אם אתה ידיד אמת של המלכה אין לך ממה לחשוש". אומרים שאין תפקידים קטנים באמת ובוקשטיין עשתה את המקסימום מהתפקיד הלא גדול במיוחד אבל מספיק גדול כדי לעשות רושם עז.

אניה בוקשטיין

ל-ynet סיפרה השחקנית אחרי שידור הפרק כי כל הסצינות אליהן הצטלמה שודרו וזה כידוע, הישג בפני עצמו. ״זה כבוד גדול״, אמרה, ״התקווה היא שהיקום ימשיך להפתיע אותי. שאתה הולך ל'משחקי הכס' אתה לא באמת יודע מה הולך להיות ואתה מקווה ומתפלל. וזה הרבה יותר ממה שציפיתי". בוקשטיין נראית בפרק כמו מלכה אמיתית וכדמות שיכולה להתפתח יפה בסדרה אם יאמינו בה.

התרשמתי מבוקשטיין מאוד וניכר כי היא התכוננה היטב לתפקיד הזה שיכול להוות עבורה פריצה לתפקידים גדולים יותר. העובדה שבוקשטיין, בעלת העיניים הכחולות המקפיאות ביותר בסביבה, נראית כלקוחה מסרט פנטסטי רק מועילה לתפקיד. היא לא נראית או נשמעת ישראלית וזה מה שיכול לעזור לה בחו"ל.

בוקשטיין היא לא הישראלית היחידה שקטפה תפקיד ב"משחקי הכס",  גם השחקן יוסף סוויד הופיע בפרק ששודר, בו שיחק דמות של עבד משוחרר במירין. אפשר בהחלט לומר שאנחנו על המפה. אז מעכשיו לא חייבים להתלהב רק מגל גדות ב"וונדר וומן", יש לנו עוד כוכבת בפוטנציה.

הנה הקטע המדובר:

[youtube _gvP-PkBkw0 nolink]

צילום: יח"צ של יס, הקטע של אניה באדיבות יס

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך