3 טריקים עם מסקרה מהמאפר של ביונסה

המאפר הצמוד של הכוכבת הגדולה חשף את הטריקים הקטנים שיעזרו לך להשיג ריסים מושלמים כמו של ביונסה. תהיו בטוחות, הוא לא מרח אותנו. הטיפים עובדים!

15/05/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

תמיד משמח כשמאפרים בכירים חושפים סודות מקצוע וזה עוד יותר משמח כאשר המאפר הצמוד של אחת הכוכבות הגדולות בעולם, ביונסה, חושף את הסודות הקטנים שעושים הבדל גדול. סיר ג'ון אחראי לאיפור המושלם של הסטארית ובדרך כלל הוא שומר על הטיפים הטובים שלו לעצמו אבל הפעם הוא חילק כמה עצות יעילות למריחת מסקרה ואנחנו אסירות תודה פה, כי בכל זאת, מי לא היה שמח למראה העיניים החתולי של ביונסה?

הטיפים הפשוטים, שיוצרים הבדל עצום, נחשפו במגזין "אלור", שם העניק המאפר הצצה לתוך עולם המסקרה של הלקוחה המפורסמת שלו.

1. מסקרה שמאריכה ריסים אינה הכל

לדעת סיר ג'ון, צריך להשתמש במסקרה שמאריכה ריסים רק כבסיס פריימר בלבד. "תמרחי את המסקרה השחורה לתוך הריסים כמו שאת מצחצחת שיניים: לנענע את המברשת הקטנה מצד לצד ואז תמשחי החוצה".

bii_650

 

 2. אל תדאגי לכל הריסים

אינך אמורה להקפיד על מריחת מסקרה על כל ריס וריס אלא רק על הריסים החיצוניים כדי לקבל "אפקט חתולי מהפנט". כמו כן, כשהמסקרה עדיין רטובה, תעגלי את הריסים עם קצה האצבע שלך. פעולה זו תקבע את הריסים כמו שעיצבת אותם.

ביונסה בקוראל

 

3. מסקרה חומה לריסים התחתונים

כדי לאזן את הלוק שלך, תמרחי מסקרה חומה מאריכה בקו הריסים התחתון של העין. "זה יראה כמו שחור מרחוק אבל זה יהיה הרבה יותר מחמיא מקרוב".

ביונסה שמלה שקופה

טיפים שווים נוספים בענייני מסקרה:

1. ניתן להפריד ריסים עם מחט קטנה וזעירה - הטיפ הזה לקוח מאודרי הפבורן.

2. שווה למרוח מסקרה סגולה או כחולה ולצאת מהמראה הרגיל. הסגול יחמיא מאוד לעיניים ירוקות-חומות.

3. כוכבות רבות אוהבות למרוח 3 שכבות של מסקרה ולפעמים מסוגים שונים. לא חייבים למרוח רק פעם אחת.

4.  מומלץ להשקיע במעגל ריסים איכותי. הוא ממש עושה פלאים ואחרי שעיגלת את הריסים ומרחת מסקרה העיניים שלך יראו מדהים. מאפרים בינלאומיים לא זזים בלי זה.

 

צילום: גטי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה