פמלה אנדרסון נראית נפלא בגיל 48

זוכרות את כוכבת "משמר המפרץ" פמלה אנדרסון? היא הצטלמה להפקת אופנה והראתה לכולם שהיא עדיין לוהטת בגיל 48. על הדרך היא דיברה על היופי, הגיל והביעה חרטה על השתלת החזה המפורסמת שלה

11/05/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

קשה לשכוח את כוכבת "משמר המפרץ", פמלה אנדרסון, רצה בחולות בתוך בגד ים אדום עם גלשן ביד. אם בכל זאת להזכירכן, אנדרסון הופיעה כך על המסך בסוף הניינטיז, כאשר היא גילמה בסדרת הטלוויזיה את המצילה סי ג'יי פרקר והפכה לאחת הסטאריות המפורסמות בעולם. הסדרה הזו, אשר שודרה במדינות רבות, הפכה את אנדרסון לכוכבת ענקית בכל קנה מידה. אחרי כן היא נותרה סלבריטאית אבל היא מעולם לא שיחזרה את ימי התהילה ההם.

פמלה אנדרסון

בימים אלה הצלמת קאטי תומפסון תיעדה את אנדרסון בת ה-48 בסדרת תמונות מהממת במיוחד עבור מגזין "W". התמונות היפות של אנדרסון עלו בחשבון האינסטגרם של הצלמת ושל המגזין עצמו והן תועדו במסגרת ראיון עם הכוכבת למגזין. כפי שניתן לראות, היא ויתרה על תוספות השיער אבל כן שמרה על הריסים המלאכותיות, הליינר המוגזם והמראה הבובתי המזוהה איתה. לפחות היא לבושה בסטייל אלגנטי וסולידי יותר.

בראיון אנדרסון סיפרה בכנות על ההתמודדות עם הגיל. "אני אוהבת להתבגר", אמרה, "זה אינו הסוף. יש לי עוד הרבה למה לצפות". היא אף התחרטה על היום בו עשתה השתלת חזה. באותם ימים כולם דיברו על החזה שלה, ( 34DD) והוא הפך לחלק בלתי נפרד מהדיון סביבה. "לא שאני חייבת להצביע על זה אבל בואי נגיד שבשלב מסוים מבינים שפחות זה יותר".

חלפה שנה מאז שאנדרסון נפרדה ממי שהיה בעלה השלישי, המהמר המקצועי ריק סלומון. "אני מביטה בתמונות מהתקופה שהייתי איתו ונראיתי עשרים שנה מבוגרת יותר. אני יודעת שזה ישמע כמו קלישאה, אבל יופי קשור לאושר, שלווה, רוגע וביטחון עצמי. זה לא משנה אם את שמה איפור או לא, מה שיקבע את היופי שלך זה המצב הנפשי בו את נמצאת. הייתי מביטה על עצמי בזמן שעבדתי על סרט בזמנו ושאלתי את עצמי, 'איך הגעתי למצב הזה?'".

אנדרסון סיפרה על איך קצת איבדה את עצמה בדרך. "בגיל מסוים את מרגישה אבודה. הילדים גדלו, אולי עברת גירושין ואת מחפשת משמעות. גידלת את ילדיך והם כבר חושבים שאת קצת 'משוגעת' כי את מנסה לעשות כל מיני דברים לשיפור עצמי. את מרגישה מרוחקת מאנשים ואת צדה אחר תשובות. את חושבת לעצמך שאם תעשי את כל הדברים האלה כדי להיראות צעירה יותר - קרמים, תוספי מזון, פרוצדורות, קורסים - את תהי אהובה יותר על ידי הבנים שלך והגברים בחייך.

"את מתמודדת עם כל כך הרבה אבדן בחייך ואת מרגישה שהכל כבר מאחוריך. בשלב כזה את תוהה: אז מה עושים? לקחתי הרבה דברים מובן מאליו - נעורים ויופי".

כמו שניתן לראות, אנדרסון נראית עדיין יפה ומקסימה. אז נכון, כנראה שיש פה לא מעט פוטושופ אבל היא עדיין מהממת וכיף להיזכר בה לפתע. אולי הגיע הזמן ל"משמר המפרץ 2".

פמלה אנדרסון

פמלה  אנדרסון

 

פמלה אנדרסון

אבל עם כל הכבוד להפקה היפה הזו אני עדיין יזכור אותה בעיקר ככה:

פמלה אנדרסון עם דגל

 צילום: יוטיוב, גטי ואינטסגרם

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה