המחווה המדהימה שעשתה אדל לביונסה

מה קורה כשכוכבת אחת ענקית מפרגנת לכוכבת אחרת במעמדה? הרגע הנדיר הופך ויראלי בכל העולם. זה בדיוק מה שקרה לזמרת אדל כשהיא עשתה מחווה גדולה לביונסה בדרך הכי מקסימה שיש

04/05/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בעולם התחרותי בו אנחנו חיים, פרגון הפך לצערנו למילה גסה. אבל לפעמים אנחנו עדות לרגעים מרגשים בהם אנשים יודעים לתת פרגון ענק מכל הלב. כאשר זה קורה בין שתי הכוכבות הגדולות בעולם, אי אפשר להישאר אדישות. מי שהצליחה לסחוף את העולם עם המחווה המקסימה שלה היא הזמרת אדל, אשר העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונה בה היא מראה מי באמת המלכה הבלתי מעורערת של עולם המוזיקה.

אדל וקווין בי

כפי שאתן יכולות לראות, בתמונה אדל הרכינה ראש ועצמה עיניים ביראת כבוד לביונסה, המכונה "קווין בי". בימים אלה הרשת גועשת סביב האלבום החדש שלה, "לומונייד", שעורר סערה כי הוא טומן בתוכו רמזים על ההפלה הכואבת שחוותה הזמרת וגם פרטים על הבגידה של ג'יי זי לכאורה.

לא ברור מה היו טיב היחסים בין אדל לביונסה ואם הן היו חברות ממש טובות עד היום, אבל נראה שמעכשיו ביונסה תהפוך למעריצה נאמנה שלה.

אחרי מחווה כזו, מי לא תרצה את אדל בתור חברה טובה?

בפוסט שאדל העלתה היא כתבה ככה:

"אני לא מאחרת בעניין הזה, אני פשוט ספיצ'לס. ביונסה היא האדם הכי מעורר השראה שאי פעם שמעתי ושהיה לי את העונג לסגוד לו. הכישרון, היופי, האצילות ומשמעת העבודה שלה הם בליגה משלה. אני מעריכה אותך כל כך! תודה לאל על ביונסה". 

אדל מפרגנת לביונסה

 צילום: מתוך האינסטגרם של אדל
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה