10 הוכחות שביונסה מעתיקה את הסגנון של ג'יי לו

אופס, לא נעים, אבל נראה לפי התמונות הבאות שלאורך השנים ביונסה אובססיבית עם הסטייל של ג'ניפר לופז. קבלו 10 תמונות לשיפוטכן

03/05/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

קשה להמציא את הגלגל מחדש, או יותר נכון, את הסגנון האישי אם להסתמך על התמונות הבאות המציגות איך ביונסה מעתיקה ללא בושה את הסטייל של ג'ניפר לופז. הדוגמאות כאן לפניכן עלו באתר "קוסמופוליטן" והן מראות איך לאורך השנים הזמרת המפורסמת ביונסה "מקבלת השראה" מהקולגה הלא פחות מפורסמת שלה, הזמרת ג'יי לו.

ההשוואות, שנעשו על ידי צ'רלס מאנינג ומילן טורס, באמת מדברות בעד עצמן וקצת מבאס לראות איך כוכבת גדולה כמו ביונסה לא ממש פיתחה עם הזמן סגנון אישי ומקורי משלה. הרי, לא חסרים מקורות השראה מגוונים בכל העולם הענק הזה.

כידוע, הגבול בין העתקה להשראה הוא דק מאוד וכאשר רואים איך באופן שיטתי אחת נראית כמו האחרת באירועים נוצצים, הופעות סביב העולם ועל גבי שערים נחשבים, זה יכול לגרום לאי נוחות קלה.

בעולם של היום קשה לבלוט כי אנשים מנסים להידמות לאחרים וללכת אחרי העדר. אבל לאמן חובה אמירה אישית חזקה, מוחצת וייחודית.

במקרה הזה יש מצב ששתי הכוכבות הגדולות, שהן אימפריות ענקיות בפני עצמן, חולקות את אותו סטייליסט. ברור לי שמעריציה של ביונסה עלולים לגונן על הסטארית ולחפש תמונות ישנות בהן ג'יי לו מחקה אותה אבל נכון לעכשיו, זה ההפך. כבר בתחילת הדרך נראה כי לופז היא מקור ההשראה הבלתי מעורער של ביונסה ששיחררה בימים אלה את אלבומה המדובר, "למונייד".

לפחות אפשר לומר שיש לה טעם טוב. גם צריך לדעת ממי להעתיק וג'יי לו מקורית, סקסית ונשית ביותר.

אז הנה, לשיפוטכן, 10 דוגמאות בהן ביונסה נכנסה קצת לנעליים היפות של לופז. היו עוד דוגמאות אבל בחרנו רק חלק. מה שבטוח, שתיהן מדהימות באותו אופן. פחות או יותר.

 1.

ביונסה וג'ניפר בשמלות תבנית

 

2.

ביונסה וג'ניפר מחשופים גדולים

 

3.

ביונסה וג'ניפר לופז לבן מוזר

4.

ביונסה וג'יי לו שמלות ארוכות

5.

ג'ניפר וביונסה שמלות ערב כסופות

 6.

ג'ניפר וביונסה מחשוף צד

 

7.

ביונסה וג'ניפר כסוף

 

8.

ג'ניפר וביונסה מתחילת הדרך

 

9. ביונסה וג'ניפר בג'ינס

 

 

10.

ג'ניפר וביונסה מחשוף

 

צילום: גטי, יוטיוב, אינסטגרם של ביונסה, אינסטגרם של לופז
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך