נערת השער החדשה של מגזין ווג - קייט מידלטון

הדוכסית מקיימבריג', קייט מידלטון, הצטלמה לראשונה לשער והפקת אופנה שתפורסם בקרוב במגזין ווג בריטניה, בגיליון מיוחד לרגל חגיגות ה-100 למגזין וגם, הנסיכה הקטנה שארלוט חוגגת מחר יום הולדת שנה, בתמונות חדשות שצילמה אימא קייט

01/05/2016
אלישבע כספי קבלו עדכונים מאלישבע
  • RSS

MTM4MzQxNTI5MzA2NTM5MzMz

התמונות שלה אומנם הופיעו באין ספור עיתונים ומגזינים ברחבי העולם, אבל זו פעם ראשונה שקייט מידלטון, הדוכסית מקיימבריג', מצטלמת במיוחד לשער מגזין אופנה ועל כן מדובר באירוע היסטורי במונחים של בית המלוכה הבריטי.

קייט מופיעה לראשונה, על שער חודש יוני של ווג בריטניה, בגיליון מיוחד לרגל ציון 100 שנה למגזין האופנה הפופולארי. בעבר אומנם פורסמו תמונות של קייט על שערי מגזינים אחרים, אולם תמיד היה מדובר בתמונות פפראצי או בתמונות רשמיות של בית המלוכה. בהודעה הרשמית שפרסם הדובר של קייט נאמר כי: "הדוכסית מעולם לא לקחה חלק בצילומים מהסוג הזה בעבר והיא מקווה כי אנשים יעריכו את האופן המשוחרר והכיפי שבו הן צולמו".

הגיליון המיוחד של ווג בריטניה אשר נקרא: "ווג: מאה שנות סטייל", נעשה בשיתוף עם גלריית הפורטרטים הלאומית של לונדון, שקייט היא נותנת החסות היותר ידועה שלה. שניים מהצילומים שמופיעים במגזין יופיעו גם בתערוכת פורטרטים מיוחדת, אשר עתידה להיפתח בגלריה היוקרתית ביום רביעי הקרוב, בנוכחות הדוכסית הזוהרת. בתערוכה יוצג גם פורטרט של נסיכה אהובה אחרת, חמותה המנוחה של קייט, הנסיכה דיאנה, בצילום שחור לבן משנת 1997, שצילם צלם העל פטריק דמרשלייה זמן קצר לפני מותה. הנסיכה דיאנה שהייתה כזכור אייקון אופנה בפני עצמה, הופיעה שלוש פעמים על שערי הווג במהלך חייה הקצרים.

התמונות של קייט לווג בריטניה לא צולמו בסטודיו הסגור, כי אם באופן ההולם כל כך את הנסיכה החיננית – באוויר הפתוח ובסביבה הטבעית, בביתם הכפרי של הנסיך וויליאם והנסיכה קייט, במחוז נורפוק שבמזרח בריטניה. את הצילומים צילם צלם האופנה הבריטי יליד ניו יורק, ג׳וש אולינס וקייט נראית בהם משוחררת וטבעית ובאיפור מינימלי, כאילו נתפשה באקראי בעין המצלמה.

באחד הצילומים היא נשענת על גדר העץ של בית החווה, לבושה בחולצה מפוספסת באדום שחור של פטיט באטו עם מכנסיים ומגפיים של ברברי. בתמונה נהדרת אחרת בשחור ולבן, קייט חובשת כובע וינטג' נדיר, עם מעיל וחולצה לבנה, אף הם של מותג העל הבריטי ברברי וכרגיל, קייט מאובזרת בחיוכה המקסים כובש הלבבות.

בכל התמונות בולטת במכוון על אצבעה של קייט, טבעת האירוסין, עם אבן הספיר הכחולה מוקפת היהלומים, שהייתה שייכת בשעתו לנסיכה דיאנה. בדרכה הייחודית הפכה קייט בזמן הקצר שהיא נשואה לנסיך הבריטי לממשיכת דרכה של הנסיכה דיאנה, הן כאייקון אופנה זוהר ומלא סטייל והן כנסיכה אהובת העם ואהובת העולם כולו, ממש כמו חמותה המנוחה, שכונתה בשעתו "נסיכת הלבבות."

עורכת ווג בריטניה, אלכסנדרה שולמן אמרה, כי לצלם הפקת אופנה עם הדוכסית מקיימבריג' הייתה אחת השאיפות הגדולות של המגזין והם שמחים שהצליחו לממש אותה. לדבריה קייט התעניינה מאוד בפן המקצועי של הצילומים ובעבודתו של הצלם עם האור הטבעי ואין זה מפתיע, קייט כאמור היא בעצמה צלמת חובבת ובדיוק היום פרסם ארמון קנסינגטון בטוויטר שלו תמונות חדשות של הנסיכה שארלוט, שמחר תחגוג יום הולדת שנה. את התמונות המתוקות צילמה אימא קייט ורואים בהן שהנסיכה הקטנה כבר מצליחה לעמוד לבד ובלי עזרה. מתחת לאחת התמונות נכתב: "אנחנו מקווים שכולכם תוכלו ליהנות מהתמונות המקסימות, בדיוק כמונו." גם ביוני לפני שנה פורסמו בעולם כולו, תמונות של הנסיך ג'ורג' (3) ואחותו התינוקת שארלוט, שקייט צילמה.

מגזין ווג 100 יגיע לדוכני העיתונים ב-5 במאי.

MTM4MzQxNTI5MzA2NjA0ODcw

MTM4MzQxNTI5MzA2NTM5MzM0

Princess Diana on the cover of Vogue in July 1994הנסיכה דיאנה על שער ווג - יולי 1994

85018025-largeהנסיכה דיאנה על שער ווג (US - 1991)

33B5754C00000578-3567947-image-a-80_1462097552987הנסיכה שארלוט בת שנה, בתמונות שצילמה האם הגאה קייט (מתוך הטוויטר של ארמון קנסינגטון)

princess-royals-today-tease-160501_0b0ba6e0724addd4e8fd6d0b3dd7f211.today-inline-large2xוהיא כבר עומדת לבדה

princess-royals-today-inline-1-160501_0b0ba6e0724addd4e8fd6d0b3dd7f211.today-inline-large2xכל כך מתוקה...

Prince-George-and-Princess-Charlotteהנסיך ג'ורג' עם אחותו הנסיכה שארלוט בתמונות שצילמה אימא קייט ביוני 2015

Royal babyהנסיך ג'ורג' עם אחותו הנסיכה שארלוט בתמונות שצילמה אימא קייט ביוני 2015

בתחילת החודש חזרו הדוכס ודוכסית מקיימבריג', ויליאם וקייט מביקור מלכותי בהודו. עוד על הביקור והתמונות משם - כאן (חלק 1) וכאן (חלק 2)

לבלוג של אלישבע כספי

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה