''פרינס אובחן כחולה איידס שבועות לפני מותו''

מאז מותו הפתאומי של הזמר הנערץ נפוצו שמועות רבות על סיבת המוות. טענו שהוא לקח מנת יתר ואחרים כתבו שסבל משפעת. כעת פורסם בעולם ש''הוא אובחן כחולה איידס והתכונן למותו''. טרם התקבלה הודעה רשמית

28/04/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

כבר כמה ימים שעולם הבידור נסער ממותו הפתאומי של אחד המוזיקאים המוכשרים והמפורסמים בעולם, פרינס, שגופתו התגלתה בביתו במינסוטה ללא רוח חיים. מאז הבשורה שהוא איננו איתנו עוד, נפוצו שמועות רבות על נסיבות מותו ונחשפו צדדים שונים ואפלים מחייו. כעת פורסם ב-"Daily Mirror", שהזמר אובחן לכאורה כחולה איידס וכי "התכונן למותו".

עדיין לא התקבלה הצהרה רשמית לגבי נסיבות מותו וספק אם תהיה אחת כזו. לפי הפרסומים כעת, היו מקורות יודעי דבר שסיפרו על האבחון הרפואי שמוטט את פרינס נפשית ופיזית. לפי הפרסומים, שדווחו גם ב-"National Enquirer", הזמר נשא את נגיף האיידס משנות התשעים והוא אובחן רק לאחרונה כחולה לאחר שנים שקיבל טיפול שהיה אמור למנוע את התפרצות המחלה הקשה.

פרינס הזמר

מקור מעולם המוזיקה סיפר שהוא שלח הודעות לחברים ב-19 לאפריל ובהן בישר שפרינס אובחן כחולה איידס ונמצא "במצב רע". המקור אף סיפר שהזמר "התכונן למות". לפי אותו מקור, רופאים סיפרו לפרינס שהטמפרטורה של גופו צנחה כלפי מטה באופן מטריד וכי היו לו גם בעיות עם ספירת לחץ הדם שלו. "הוא היה חלש מאוד, בקושי אכל וכאשר כבר אכלן משהו, הייתה לו בחילה. הוא גם היה נראה מבולבל וחסר חוש ניווט", סיפר המקור המקורב.

מקור אחר שיתף שהזמר היה רץ לבית המרקחת כדי לאגור תרופות נגד מה שהוא טען שסבל ממנה -"שפעת". מקור שעבד בבית המרקחת "Wallgreens" סיפר שפרינס נכנס באותו לילה נורא לבית המרקחת והיה נראה מחוק לגמרי. הוא זרק לו "אנחנו מתפללים למענך" והזמר ענה לו לכאורה ש"אילו התפללת לפני שנה אולי המצב היה יותר טוב עכשיו", נפנף את ידו לשלום ויצא.

פרינס הזמר

לדברי המקור, פרינס היה קופץ לבד לבית המרקחת, שהיה סמוך לביתו וכי באותו ערב  הוא היה נראה חולה נורא ומחוק לגמרי. מקור אחר, בחורה שהכירה אותו לכאורה, סיפרה שהיו לו תרופות שהיו נראות לה כ"משהו זר לטיפול נגד וירוס זיקה" אבל זה היה ככל הנראה הטיפול נגד איידס. כמובן צריך לקחת את המקורות האלה בערבון מוגבל אבל עדיין מדובר בכמה מקורות שונים, מה שיכול לחזק את הסיפור.

המשטרה ממשיכה לחקור אל נסיבות מותו ודווח באתרים מחו"ל כי אין להם סיבה לחשוב שהוא התאבד או הזיק לעצמו. ספק רב אם נגלה את האמת סביב נסיבות מותו, כי הסיבה האמיתית עלולה להביך קרובים ובני משפחה. נישאר ככל הנראה בערפול כי במצבים כאלה רב הנסתר על הגלוי. העולם איבד גאון מוזיקלי אבל לפחות נשארנו עם מורשת עשירה של מוזיקה נפלאה. נקווה שנפשו במקום רגוע כעת.

צילום: גטי

 

 




מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה