האם בר רפאלי העתיקה בגד ים?

הכוכבת העלתה לאינסטגרם שלה תמונה עם ביקיני "אותו עיצבה בעצמה", לדבריה, אבל גולשים טענו שמדובר בבגד ים הדומה מאוד לזה שעלה באתר הקניות eBay שנה שעברה

26/04/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בר רפאלי שוב בכותרות והפעם בגלל תקרית לא נעימה במיוחד, כפי שפורסם בחדשות 2. הכוכבת הפופולארית העלתה אתמול לאינסטגרם הפרטי שלה תצלום ובו היא מדגמנת לגולשים בגד ים יפה אותו "עיצבה בעצמה" ואשר נמכר בחנויות. הניסוח המדויק של רפאלי היה: "עכשיו בחנויות - קולקציית בגדי ים בעיצובי!".

שיתוף הפעולה, עליו ציינה, הוא בינה לחברת "הודיס" הספורטיבית, עבורה היא מדגמנת כבר זמן מה. ללא ספק, היא הצליחה כבר עכשיו לספק להם יחסי ציבור מטורפים.

הנה התמונה שלה, כפי שהעלתה לאינסטגרם:

בגד ים אינסטגרם ברבי

הכל היה עובר בשקט אלמלא כמה גולשים חדי עין, ביניהם גם איש הרשת יבגני זרובינסקי, הבחינו שמדובר בבגד ים הדומה מאוד לאחד אחר המוצע באתר הקניות eBay. אם להסתמך על המגיבים, בגד הים מהאתר נוצר בשנה שעברה בידי חברה הממוקמת בסין, תמורת 11 דולרים בלבד. לא ברור אם רפאלי מודעת לכך אבל בכל מקרה  בימינו באמת קשה להמציא את הגלגל מחדש ותמיד יהיה מי שינבור וימצא משהו מהעבר שדומה ומזכיר את הדבר עצמו.

רוב הגולשים פשוט החמיאו לה ולבגד הים היפה ולא נכנסו לדיון סביב הדמיון בין בגדי הים. האינסטגרם של רפאלי מצליח ללכד גולשים מכל העולם שמגיבים בשלל שפות ולרובם לא היה ממש אכפת מהיכן בגד הים שלבשה. התמונה עצמה זכתה ל-16 אלף לייקים.

הנה בגד הים שלבשה מול בגד הים מאיביי:

איבייבר

לא ברור אם רפאלי תעשה משהו בעקבות הטענות האלה וחייבים להודות שיש פה דימיון מדהים. Great minds think alike? לא ברור, אבל נקווה שהסיפור לא יתגלגל לבית המשפט בקרוב כי זה באמת נראה לי כמו הדבר האחרון שהדוגמנית ההריונית רוצה כעת בחיים שלה. אנחנו בעיקר נזכרנו בסיפור דומה שפורסם כאן בסלונה סביב הסטייליסטית ליאת אשורי אשר עיצבה נעליים לחברת "סקופ". מוזמנות לקרוא על זה כאן.

אז שיהיה לנו המשך יום נעים ומקורי!

צילום: דרך האינסטגרם של בר רפאלי, דרך חדשות 2

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה