הצד האפל של פרינס נחשף

עוד לא התייבשו הדמעות על לכתו של אחד המוזיקאים הגאוניים בעולם וכבר צצה עדות מאחת האקסיות על איך הנסיך לכאורה החזיק שפחות מין במרתף והכריח אותה לקרוא לו "המשיח"

25/04/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

עוד לא התאוששנו מהמוות הפתאומי של פרינס, אחד האמנים המוכשרים בעולם, ולצד מילות פרידה כואבות והספדים מרגשים צצות עדויות אפלות על האיש והאגדה. אחת האקסיות של הזמר המפורסם, אשר נמצא מת לפני כמה ימים באולפן ההקלטות בביתו בפייזלי פארק, סיפרה שהוא היה מחזיק במרתף סודי שפחות מין, מצליף בהן ומכריח אותן לכנות אותו "המשיח". לא פחות.

אם להאמין לעדות הזו, של האקסית שרלין פרנד, שפורסמה ב"מירור" הבריטי, פרינס נחשף באור אפל מאוד. פרנד, מעצבת פנים, גוללה את הטענות הללו לראשונה כבר ב-2003 בבית המשפט, לפי דיווח המגזין. היא ניסתה לטעון לכך שהוא "הזיק לה נפשית" ולבסוף פרינס ניצח במשפט לאחר שהכחיש את ההאשמות וטען שהן "לגמרי לא נכונות" ונבעו מ"רוע מכוון". כעת, עם מותו, הן צפות מחדש ומקבלות חשיפה בכל העולם.

פרינס בשחור האקסית מספרת שהיא יצאה עם הנסיך ב-1989 כשהיא הייתה בת 18. לדבריה, הם נפגשו בבר הוליוודי והיא איבדה את בתוליה עם פרינס. רק אחר כך הוא הכיר לה את "חדרי הסקס" שלו, שם לדבריה נכללו בתפריט הלילי כלובים ובו התנסו בהצלפות וקשירות. מטענותיה עלה גם שהוא היה מתעד מסיבות מין אצלו בבית.

שרלין סיפרה שהוא היה עורך את מסיבות הסקס בשלל חדרים שונים ומגוונים. אם להאמין לה, הוא דרש שהיא תקרא לו "המשיח" ושעליה היה להיות זמינה עבורו בכל רגע נתון. הם היו ביחד למשך שנתיים ובזמן הזה היא סיפרה שהיה מבקש ממנה ללבוש את בגדיו וכי אסור היה לה להביט אל הצוות שלו ושאסור היה לצוות להביט לעברה.

מהטענות עולה שהזמר יכול היה להוות השראה לספר "50 גוונים של אפור" וכל עוד פעילות הסאדו-מאזו היה מוסכם על כל הצדדים זה לא הדבר הכי ביזאר ששמענו עליו. אבל לא ברור האם היא מתכוונת שהוא באמת שפחות מין בניגוד לרצונן ולמה כוונתה ב"מרתפים". עד שהאמת תצא לאור, אם בכלל, נותר להטיל ספק בסיפור אבל יש מצב שיבואו עוד עדויות ובסוף זה מה שיזכרו מהגאון המוזיקלי.

עצוב עד כמה אנחנו לא יודעים באמת דבר על הכוכבים שאנחנו מעריצים. כאשר כוכב מת יוצאים כל כך הרבה סיפורים שאת רובם לא ניתן ממש לאמת. במקרה הזה מדובר במילה נגד מילה אבל זה מספיק כדי להכתים את שם האמן שכעת גם אינו יכול להגיב. במקרה הזה יכול להיות שכך פרינס התנהל, יכול להיות שהאקסית רוצה לנקום ויכול להיות שהאמת נמצאת באמצע אבל מה שבטוח, כוכבים בסדר הגודל הזה הם יותר מסתוריים ממה שהעין רואה ובמקרים רבים הם סובלים מבעיות נפשיות, בדידות וחרדות. הם עסוקים בלהסתיר את הבעיות שלהן בכל מחיר מהפחד לאבד את אהבת הקהל או לנפץ את תדמיתם. פרינס וביונסה

רק לאחרונה פורסם בעולם שהוא היה מכור לסמי הרגעה במשך 25 שנה וכי הדילר שלו היה מוכר לו אותם מאז ימי "גשם סגול" כדי להתמודד עם פחד הקהל שלו. הזמר היה מוציא 40 אלף דולר לאספקת כדורים למשך חצי שנה. עם הזמן, סיפר הדילר, כמות כדורי ההרגעה ומשככי הכאבים שצרך פרינס הלכו וגדלו כי האפקט הלך ודעך.

קשה להאמין שהאיש הקטן והכה מוכשר הזה סבל מביישנות ואם צופים בהופעות שלו אי אפשר לזהות לרגע פחד או בושה. מספיק להיזכר במייקל ג'קסון, פיליפ סימור הופמן, רובין וויליאמס וכעת פרינס, כדי לדעת שקל מאוד להתמכר לסמים ולתחושה החמקמקה שאתה אף פעם לא מספיק מוכשר וטוב למרות כל האהבה שאתה מקבל ממיליוני איש בכל העולם.

פרינס מעולם לא שיווק את עצמו כטיפוס רגיל. נהפוך הוא, הוא הלך עם אישיותו הקיצונית עד הסוף והיה נראה כאדם שנע בין חוסר ביטחון לאדם עם שיגעון גדלות אבל אם היינו צריכות להסתמך רק על מה שראינו על הבמה, אי אפשר היה לתאר מה מתחולל בנפשו. מכאן שאנחנו באמת לא מכירים אף אחד באמת, גם כשהם נוגעים בנפשנו עם להיטים. במקרה של פרינס, הגשם הסגול ישטוף את הכל והתקשורת תעבור עד מהרה להתעסק בכוכב הבא.

צילום: גטי

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה