סוזן סרנדון נחשפת לראשונה ללא איפור

הכוכבת ההוליוודית החליטה להיחשף ללא איפור בגיל 70. "רציתי לראות איך זה מרגיש", אמרה השחקנית. מה שבטוח, היא נראית מהמם

25/04/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

ישנם כמה דברים שהשחקנית האהובה והמוערכת, סוזן סרנדון, לא ניסתה בחייה עד כה ואחד מהם הוא להצטלם ללא איפור. לפני כמה ימים סרנדון, המוכרת לנו מסרטים נהדרים כגון "מופע הקולנוע של רוקי", "תלמה ולואיז", "נשים קטנות", ו-"מעריצה צמודה", החליטה בצעד נועז להיחשף ללא שום מסכות בפני המצלמה של מגזין "פיפל", במסגרת קידום חברת הטיפוח "Aveeno".

כאן הכוכבת עם איפור:

סוזן סרנדון עם ג'קט לבן

"רציתי לדעת מה זה ירגיש", הסבירה השחקנית המקסימה והאם לשלושה בת ה-70 על החלטתה. נשים רבות בכל העולם מאוד שמחו על ההחלטה הזו מאחר וזה עדיין נדיר לראות כוכבות מבוגרות נחשפות ללא איפור בעידן הנוכחי כשכל אחת נשפטת ברשת. הכוכבת ההוליוודית העניקה השראה לנשים רבות בכל העולם בזכות מהלך זה.

סוזן סרנדון ללא איפור

סוזן סרנדון בלי איפור

זוכת האוסקר, הידועה גם כאקטיביסטית נמרצת, מרגישה מספיק נוח להראות את פניה בלי צורך להסוות, לטשטש או להסתיר דבר מה. לאחרונה שחקניות מבוגרות נחשפות ללא איפור ומצטרפות לכל הכוכבות הצעירות שמתעדות את עצמן באינסטגרם בלי איפור ובלי לעשות מזה אישיו. המהלך של סרנדון הוא משמעותי מאחר והיא בעצם אומרת "טוב לי עם מי שאני".

לצערנו, ככל שנשים מתבגרות בתעשיית הבידור, כך יותר קשה להן לקבל תפקידים מסוימים ובטח ובטח לקבל קמפיינים נחשבים. מעט כוכבות מצליחות להתעלות מעל הסטנדרט ההוליוודי הקשה, סרנדון היא ביניהן.

סוזן סרנדון בחולצה לבנה

לצד המגמה הקיימת בתעשיית היופי,  למצוא תמיד את הדבר המרענן הבא ופנים חדשות, מקבלי ההחלטות אוהבים ללהק יפות איכותיות ובוגרות שידברו אל קל היעד ויראו שיופי הוא באמת נטול גיל. הם מבינים שאנחנו חיים כעת בזמנים הדורשים אותנטיות, כנות ואמירה חברתית חיובית.

הכוכבת לא רק הצטלמה על הסט, היא גם שיתפה כמה דעות שלה בכל הנוגע ליופי. היא סיפרה שהעור היפה והבוהק של הכוכבת הוא תוצאה של מינימום התערבות. "זה יותר הודות לדברים שלא עשיתי מאשר לדברים שעשיתי", סיפרה בחיוך,"אני לא מעשנת, אני לא ממש שותה ואני משתעממת בשמש אחרי זמן מה".

כמו כן, שגרת הטיפוח של הסטארית היא מינימלית למדי. "אני מורחת שמן וקרם הגנה לפנים שהוא מעורב עם טיפה צבע. אני בת מזל כי יש לי עור טוב. יש לי קמטים ללא ספק והאזור מתחת לעיניים הפך לחלול יותר, אני מניחה כתוצאה מאיבוד קולגן".

סוזן סרנדון עם סריג

השחקנית הייתה פתוחה בכל הנוגע לניתוחים פלסטיים ושאר טיפולים קוסמטיים. "אני חושבת שכל אחד צריך לעשות את מה שהוא רוצה לעשות", אמרה סרנדון, "היה לי משהו ששאבתי החוצה לפני 10 או 12 שנה באזור העיניים. הדבר היחיד שיש לי בעיה איתו זה כאשר לנשים יש לפתע שפתיים ענקיות כשלא היו להן בעבר.

"אני קצת חוששת מכל הליך רציני וגדול, אפילו בוטוקס, כי אני רגילה לפנים שלי. אני לא מרגישה נוח לראות ישבנים וציצי ענקיים ולא טבעיים. אני לא יכולה לדמיין איך זה לחיות עם זה. זה היה מרגיש כמו לשבת על ארנק כל הזמן. אבל אני בעד שכל אחת באמת תעשה מה שטוב לה".

צילום: מתוך "פיפל" על ידי הצלם Fabio Chizolla, גטי

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה