תמונת האימהות שריגשה את הרשת

התצלום המדהים הזה הפך ויראלי בכל העולם בזכות היופי שנלכד בו, הסיפור מאחוריו ובעיקר בגלל מי שעמד מאחורי העדשה. האימהות מעולם לא נראתה אותנטית יותר

21/04/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אימהות אינה קלה, יודעת כל אימא. למעשה, אימהות טומנת בתוכה כל כך הרבה התמודדויות קשות ורובן לא מתועדות אבל פעם בכמה זמן מגיח רגע נדיר, אותנטי ופוטגני שמצליח לרגש גולשים בכל העולם. הרגע הזה הגיע הפעם בזכות קלי בניסטר ובתה התינוקת, סאמר. אם תביטו בתמונת השחור-לבן כאן למטה, אתן תראו עוצמה, יופי וחיבור שלא ניתן להתעלם ממנו. הייתן חושבות שתיעד אותן צלם מקצועי אנין אבל מי שעומד מאחורי הרגע המופלא הוא בנה בן החמש!

העובדה שילד קטן לכד רגע כזה רגיש ונוגע גרמה לתמונה הזו, אשר עלתה לדף הפייסבוק "The Barefoot Mom", להרטיט לבבות בכל העולם. האם, צלמת בפני עצמה, מעלה לדף הזה כל מיני תמונות לצד חוויות האימהות שלה, אבל היא לא צפתה את הבאזז סביב התמונה המיוחדת הזו, אשר הפכה ויראלית בכל העולם וזכתה ליותר מ-27 אלף לייקים.

בתמונה ניתן לראות את בניסטר מרגיעה את בתה, סאמר, בת ה-20 חודשים במקלחת. האם לשלושה הסבירה שבתה הייתה חולה והיא ניסתה להרגיע אותה בכל דרך אפשרית. מתישהו בניסטר החליטה לשבת צמוד לבתה התינוקת מתחת למים הנעימים מתוך תקווה שפעולה זו תעשה את העבודה ותרגיע את סאמר. האם שיתפה בפוסט שהמקלחת הזו הצליחה להשקיט את סאמר הקטנה.

בדיוק ברגע הזהב הזה בנה נכנס עם הסמארטפון של אימו, סמסונג S7, וצילם אותן, "בבלגן, עם הקוקו המרושל והכל", כפי שהיא תיארה בפוסט. קשה לדעת אם בנה טאג' הבין איזו תמונה מדהימה הוא לכד.

תמונת אימהות בפייסבוק

האם סיפרה ל"הפינגטון פוסט" שהיא התלבטה אם לפרסם את התמונה הזו, שמציגה אימהות ללא פילטרים, מאחר והיא זו שבדרך כלל עומדת מאחורי המצלמה ומעלה תמונות אבל אחר כך היא הבינה שיש פה סיפור חזק שמסופר בפריים אחד. היא הפנימה שהתמונה תפסה חוויה שכל אימא חווה על בשרה - הרצון להרגיע את התינוק שלך בכל דרך אפשרית. בניסטר אף כתבה בפוסט שהיא הייתה נותנת הכל כדי שזה יקרה.

עד מהרה היא הבינה שנפל לידיה רגע ייחודי שצריך להראות לאחרים מאחר והוא משקף אימהות בדיוק כפי שהיא - מורכבת, מבולגנת ולעיתים מייסרת. "הבנתי שהרגעים האלה לא זוכים לשיתופים בדרך כלל", היא סיפרה, "והרגשתי שמשפחתי וחבריי יוכלו להתחבר". האם תיארה את הפידבק שהיא קיבלה כ"מחמם לב" והיא אף קיבלה הודעה מאם אחת שסיפרה לה שבעקבות הפוסט היא ישבה עם בנה הקטן במקלחת כדי להרגיע אותו וכי זה עזר לו.

מאחר והתמונה לא מבוימת ולא מטופלת, היא מציגה אמת נדירה ויפה כל כך. הרבה פעמים אנשים מעלים לרשת תמונות שמוכרות לנו אשליות שהכל נהדר וכיף בחייהם והנה, מגיעה אימא אחת אמיצה שמוכנה להראות לנו את הקושי שהיא חוותה. הלוואי ונזכה לראות עוד תמונות מהפנטות כאלו.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה