לא תזהו את טיילור סוויפט בהפקה הזו

הכוכבת ניפצה את תדמית "הילדה הטובה" ועברה מהפך חיצוני עבור "ווג" צרפת בו היא נראית כפי שלא נראתה מעולם: סקסית, שיקית ונשית כל כך. לראות ולא להאמין שזו טיילור סוויפט!

18/04/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

עולם האופנה זכה השבוע בכמה תמונות יפות במיוחד, כאלו שהפילו לסתות בכל העולם, בכיכובה של הזמרת הפופולארית טיילור סוויפט. על שער "ווג" צרפת החדש תוכלו לראות את הכוכבת כפי שלא נראתה מעולם: סקסית, עם איפור שממש מתאים לתווי פניה ומראה של דוגמנית צרפתיה בעלת שיק. מי שצילמו אותה הם צמד הצלמים המצליחים מרט ומרקוס. הכוכבת כל כך התלהבה מהתצלומים שהיא שיתפה את כולן באינסטגרם שלה.

רוב התגובות היו מפרגנות אבל היו כמה אנשים שלא אהבו את גוון הבלונד פלטינה בשיערה, את התסרוקת וקיטרו "היכן נעלמה טיילור?". אחרים טענו שהיא עברה פוטושופ קיצוני כי היא לא דומה לעצמה. אני בכל אופן נפעמתי מול התצלומים האסתטיים האלה. היא פשוט יצאה קולית, מסתורית ונינוחה. כל מי שעוקב אחרי סוויפט במהלך השנים יודע שיש דבר אחד שהיא ניסתה לשדר וזה מראה של ילדה טובה שלא קוראת תיגר על דבר.

השער של טיילור סוויפט

מאז שסוויפט הפכה לכוכבת אדירה היא הקפידה לא לערער סדרי עולם, לא להצטלם באופן מיני ולא לעשות דבר שיכול לנפץ את תדמית הזמרת הטהורה לכל המשפחה. היא לא סתם בחרה להיות זהירה עד היום. סוויפט אינה רק זמרת בינלאומית, היא אימפריה של בחורה אחת וכל צעד שלה מחושב עד הפרט האחרון.

אמנם היא לא בדיוק הצטלמה כאן באופן נועז, ביחס לתמונות שראינו אצל כוכבות אחרות, אבל היא כן מעבירה הילוך גבוה בכל מה שקשור להפגנת נשיות בשלה מול העולם. התמונות מציגות את סוויפט באופן נוצץ, עטירת גלאם ועם איפור נכון. היא קצת מזכירה לי את הזמרת "בלונדי" ומה שכה אהבתי פה זו העובדה שהיא פשוט לא דומה לעצמה ושהיא העזה לשדר משהו אחר.

טיילור סוויפט שחור לבן

כברת דרך ארוכה עברה הזמרת מזמרת קאנטרי בלי חוש אופנתי ליום הזה בו היא מקשטת את התנ"ך של עולם האופנה, "ווג" צרפת.  בניגוד ל"ווג" אמריקה המגזין מקפיד על סגנון יותר בועט, נועז ולא מיינסטרימי. כמובן,חובה לתת קרדיט לצלמים, לסטיילינג ולאיפור שהולדו כוכבת אחרת. לא סתם אנשים בכל העולם משתפים את התמונות שלה. לא בכל יום אנחנו עדים למהפך כזה. שאפו!

טיילור סוויפט הפקה כסופה

טיילור סוויפט הפקה ירוקה

טיילור סוויפט שמלה יפה

 

צילום: מרט אנד מרקוס ל"ווג". נלקח מהאינסטגרם של הזמרת
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך