גאדג׳טים מגניבים לחדרי האמבט והשירותים

למה לא לעשות את החיים נוחים יותר בעזרת פלאי הטכנולוגיה? חדר הרחצה יכול להפוך לעתידני בעזרת כמה גאדג'טים מגניבים

17/04/2016
עמית עומר קבלו עדכונים מעמית
  • RSS

אחד החדרים בבית שלא תמיד זוכים לתשומת הלב הראויה הוא חדר הרחצה. ברוב הבתים הוא כולל אמבטיה, שירותים, מראה, ארון, אולי מתלה מגבות או שניים וזהו. ולמה בעצם? מדוע הגיוני להשקיע עשרות אלפי שקלים במולטימדיה לבית (מחשבים, טלוויזיה, מערכת קולנוע) אבל במקום כמעט היחיד בבית שבו אתן יכולות  לבלות זמן איכות עם עצמכן הכל סטנדרטי ובסיסי? הגיע הזמן לשינוי, וכל היופי הוא שאפשר לשדרג את החדר הזה גם בלי שיפוץ מאסיבי ודקורציה – בעזרת השקעה בפרטים הקטנים. הנה הרשימה שלנו:

1. ראש מקלחת משודרג

נכון, זו השקעה כלכלית לא קטנה, אבל ברשימת ההשקעות שמחזירות את עצמן – הפריט הזה נמצא גבוה מאד. אין מספיק מילים שיתארו את האושר של להכנס מתחת לזרם מים שעוטף אותך מכל כיוון, כמו ענן שנברא רק בשבילך. הבעיה היחידה איתו זה שאם באמת תתארגני על אחד כזה – לא תוכלי יותר להתקלח בשום מקום אחר. הוסיפו תאורה מרגיעה, וחשבון המים שלכן ירקיע שחקים.

shutterstock_276190634

2. חיישן המזכיר לגבר להוריד את קרש האסלה

 בין נשים וגברים יש ויכוחים נצחיים, במיוחד לכל הקשור בתחזוקת הבית, אחד המכוננים והאמוציונאליים ביותר מביניהם הוא הקרב על קרש האסלה. תפקיד החיישן החדשני של ניקול

BEEPEE הוא להתריע על קרש אסלה שלא הורד בתום השימוש: הכפתור החדשני יותקן על האסלה והרמת המושב תגרום למעבר ממצב "המתנה" למצב "פעולה". לאחר 45 שניות הכפתור יתחיל לצפצף ובמידה ולא הורד הקרש, תישלח גם הודעת לנייד של הגבר שתזכיר לו להחזיר את קרש האסלה למקום.

 

 3. נייר טואלט חכם

shutterstock_90194182

אם את מסוג הנשים שמעדיפות לפתח את המוח במקום להיעלם לתוך הנייד, הפריט הזה הוא בשבילכן. כל מה שאתן צריכות לזכור זה להביא איתכן עט, ומובטחות לכן כמה דקות של אתגר וכיף.

4. מוסיקה בבקשה

shutterstock_315819152

את מי היית רוצה לקחת אתך לאמבטיה? לאונרד כהן? נורה ג׳ונס? או שאולי סינטרה הוא הפרטנר הנכון בשבילך? כל אלו ואחרים יכולים להפוך את החוויה למושלמת עבורך, באמצעות רמקול Bluetooth, שמתחבר לנייד שלך  בלחיצת כפתור אחת, וממלא את חדר האמבטיה שלך בצלילים של אושר ומרגוע. שימו לב כי ישנם דגמים ייעודיים לחדר האמבטיה שעמידים למים.

5. אסלה מעוצבת

מושב אסלה הוא מזמן לא רק פלסטיק. כמו שאתן משקיעות בכסא שלכן במשרד (או דורשות מהבוס להשקיע), למה לא להשקיע בישיבות אחרות? לא חסרות אפשרויות שדרוג: החל מאסלות מחוממות, דרך אסלות פניאומטיות שיורדות לבד בלי ליווי וכלה במושבי אסלה מאובזרים – כאלו שמגיעים עם מקלדת נלווה ויודעים לעשות שלל סוגי פעולות מפנקות ומרגיעות.

shutterstock_376469434

6. מדבקת קליעה למטרה

אם יש לך בנים בבית (לא רק ילדים...), אין ספק שמצאת את עצמך תוהה לא אחת על פשר השאלה מה קשה כל כך לכוון לתוך המים? המדבקה הזו פותרת הכל: מדביקים אותה בתוך האסלה, קצת מעל המים, והיא משפרת את הדיוק שלהם לעין שיעור. אין מה לעשות, בנים אוהבים כיף, וזו הדרך לגרום להם לכוון לתוך האסלה, ולשמור על שלום בית.

shutterstock_63640900
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה