הדוגמנית הזו עשתה היסטוריה

בעולם האופנה המקדש דוגמניות הנראות כמו ברבי הצליחה דוגמנית הלוקה בתסמונת דאון להגיע להישג ענק. הכירו את קאטי מיד שמנפצת סטיגמות ומראה שיופי הוא מגוון וחסר גבולות

13/04/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בדרך כלל אנחנו נתקלים בדוגמניות מאותו זן, רזות מאוד, גבוהות מאוד וסימטריות מאוד. תעשיית האופנה לא אוהבת לפנות מקום לבחורות שאינן מיישרות קו עם הסטנדרטים המקובלים. גם כאשר היא כבר מסמנת מישהי בתור "הדבר הבא", היא תהיה עדיין יפה מאוד. אבל בימים אלה יש נסיכת יופי חדשה שעשתה היסטוריה. תזכרו את השם שלה: קאטי מיד. בגיל 32 היא הצליחה לרשום לזכותה הישג לא מבוטל בזכות עצמה.

קאטי מיד

במבט ראשון לא תראו משהו יוצא דופן בה. היא בחורה מתוקה ויפה. מה שהפך אותה לדוגמנית שנגעה בתהילה זה הסיפור שלה. מדובר במי שלוקה בתסמונת דאון אבל לא נתנה לזה לעצור אותה. בימים אלה היא התפרסמה בכל העולם כמי שקטפה חוזה יופי שווה ותככב בקמפיין טיפוח שיער של המותג "Beauty & Pin ups".

"הייתי שמחה, נרגשת ונפעמת כשפנו אלי כדי שאככב בקמפיין הזה", סיפרה הכוכבת הצעירה ל"US weekly", "חשבתי שזו תהיה חוויה מדהימה להראות לאחרים שאנשים עם מוגבלויות הם בעלי יכולות ויופי שייך לכולם". מיד אהבה את הטיפול לשיער כי לדבריה הוא הפך אותו לרך אבל זה הגיוני שהיא תפרגן להם כי בכל זאת, הם ליהקו אותה לקמפיין. מה שלא מובן מאליו הם דבריו של מי שבחר אותה והפך אותה למפורסמת בכל העולם כעת.

קאטי מיד

"למדתי שלמרות שיש לי תסמונת דאון אני עדיין יפה", סיפרה מיד, "אני מקווה שאוכל לעורר השראה אצל אחרים ושידעו שהם יפים. למדתי להיות גאה במי שאני ואחרים צריכים להיות גם". מי שהכי מבסוט מהליהוק זה המנכ"ל של המותג, קני קאן שמאמין שהכוכבת העולה היא ההגדרה המדויקת ל"Fearless"' שם הטיפול לשיער. "יופי זה תעשייה שלמה", הסביר, "וריטואל יומי לכולם. במשך עשורים מותגים תיקשרו דרך אשליות שקריות של המציאות והעולם גווע מרעב למישהי או משהו שיבוא וידבר באופן אותנטי על יופי. המותג שלנו חוגג ביטחון וחופש הבעה ולכן הבחירה שלנו בקאטי טבעית כי יופי שייך לכולם".

 צילום: מהקמפיין

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה