בר רפאלי חושפת הפעם בטן באמת

כשבר רפאלי העלתה תמונה שלה בהריון חודש חמישי גולשים לא האמינו לה לאור הבטן הקטנה. הפעם היא העלתה תמונה נוספת עם בגד ים ולא משאירה מקום לספק. בניגוד לפעם, כאשר כוכבות ניסו לשמור על ההריון הרחק מהמצלמה, נדמה שהיום בלי להפגין בטן ברשת הן אינן קיימות

11/04/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

מאז שהרשתות החברתיות חדרו לחיינו נדמה שקרה משהו עם סלבריטאיות שפעם עשו הכל כדי להסתיר ולהסתתר. קחו את בר רפאלי, האוצר הלאומי, הבחורה הכי שנויה במחלוקת בישראל. זו שאי אפשר להישאר אדישים אליה ותמיד מצליחה להצית אש היכן שלא הולכת. מדובר במי שבכלל הייתה ידועה כמי שאהבה לשמור על פרטיותה. היא נהגה לשים יד מעל פניה, לברוח מהמצלמות, לעשות פרצוף זועף ובגדול, להיראות כמי שממש לא רוצה לחייך עבור הפפראצי גם אם ישלמו לה. בעצם, גם אז. הדבר האחרון שהייתם מעלים על דעתכם זה שהיא תעלה מיוזמתה תמונה שלה בהריון. שלא לומר, כמה תמונות.

ההוכחה המוחצת:

בר רפאלי עם ביקיני שחור

אנחנו בעידן אחר והרשת החברתית נותנת לכוכבות להיחשף בתנאים שלהם ובמקרה של רפאלי, לנהל דיאלוג עם הגולשים. יותר נכון, מונולוג בו היא מעלה תמונה והקהל מגיב. זה נוח כי היא נשארת בזירה שלה בתנאים שלה. הרבה ניתן ללמוד על היחס להריון, גוף, פרגון ונשים רק מהתגובות לתמונה הקודמת שהעלתה כאשר היא נראית כמו בכל יום רגיל וציינה שהיא עם בטן של חודש חמישי. הגולשים לא הבינו על איזה בטן מדובר והתגובות נעו בין "היא משקרת. אין מצב שהיא בהריון!", לבין "זה בטן זה? לי הייתה בטן אמיתית!". זה היה עצוב לראות איך אנשים מגיבים למשהו כל כך טהור. זה הרגיש שדוגמנית צריכה "לשכנע" מישהו שהיא סוחבת תינוקת.

התמונה הקודמת:

בר רפאלי עם ביקיני סגול

אבל אם מנתחים את התמונה, היה נראה כי מצד אחד רפאלי רצתה שנראה שהיא בהריון ומצד שני, היא לא רצתה באמת להיראות בהריון לאור תנוחת הגוף שלה. אבל הנה, הגיע התיקון שישכנע את כל מי שהטיל בה ספק וקטל אותה ואת הבטן ההריונית שלה. מה שנקרא, ההוכחה המוחצת: עוד תמונת ביקיני והפעם מהצד, שחלילה לא יהיו אי הבנות. אין הרבה תחת השמש ובתוך הביקיני אבל הפעם הייתם מניחים שאיש לא יגיד ש"אין לה בטן של הריון". טעיתם.

היו כמה שעדיין הגיבו "זה הבטן שלי ברגיל והיא בחודש שישי", "זה הבטן שלה בהריון והבטן שלי בטבעי", "כרס בירה", "היא רזה מבחינת הריון", "אין לה ממש בטן", "זה הבטן שלי אחרי האוכל"וכו'. כלומר, גם כשהיא מציגה בטן אנשים מתעקשים להגיב שאין. מה זה אומר על אנשים והציפיות שלהם מאחרים? התמונות האלה חושפות עד כמה אי אפשר לרצות אף אחד וכי נשים יותר מדי נמדדות, נשפטות וחוטפות ביקורת במקומות שהן לא אמורות.

יותר מדי נשים משוות, לא מפרגנות, מקנאות ולא מסוגלות לתת לאנשים לחיות את חייהן בלי להכניס רעל. הרשת החברתית פתחה בפנינו כל כך הרבה אופציות אבל היא גם הראתה עד כמה אנחנו אנשים שיפוטיים ושאי אפשר, פשוט אי אפשר לרצות אף אחד. תמיד יהיה למישהו מה לומר על משהו ויותר מתמיד, זה נראה בסדר גם לשמור דברים לעצמך. לא הכל חייב להיות שם בחוץ. גם לא ההריון הלאומי אבל אם את כבר שם, תצטרכי באמת ללמוד להתעלם ממגיבים ולפתח עור של פיל.

צילום: מתוך האינסטגרם של רפאלי

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה