הנשים האלה נראות צעירות מגילן

בעולם הסוגד ליופי של בנות עשרים כיף לראות נשים שנראות לא פחות מהמם גם בגיל ארבעים ואילך. כן, הגיל הוא רק מספר והוא לא אמור להלחיץ אף אחת מאיתנו

05/04/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בעולם מתוקן נשים היו מרגישות טוב עם עצמן בכל גיל אבל זה קשה בחברה שכל הזמן מזכירה לנו שאנחנו לא צעירות, יפות או רעננות מספיק. תעשיית הקוסמטיקה פועלת מתוך העובדה שנשים רבות אינן מרוצות מאיך שהן נראות והן לעולם לא יהיו. איך ניתן להאשים אותן? גיל הדוגמניות בכל העולם הולך ויורד ומראים לנו בנות עשרים בפרסומות לאנטי אייג'ינג.

מפה קל מאוד להרגיש זקנות ולא רלבנטיות. אבל זה לא אנחנו, זו החברה המטורפת בה אנחנו חיים. כל הזמן אומרים לנו שגיל הוא רק מספר אבל ככל שנשים מתבגרות הן מתחילות להרגיש פחות טוב עם הפנים והגוף שלהן בהשוואה למה שמציגים לנו מול העיניים. הן משוות את עצמן לדוגמניות שסיימו תיכון ובסוף שוקעות לדיכאון כי איך ניתן לגשר על הפער הבלתי אפשרי הזה?

אבל אם הייתן צריכות הוכחה מוחצת שגיל לא אמור להיות פקטור בכל הנוגע למראה, היא טמונה בסלבריטאיות הללו. הן נראות נפלא אבל לא הייתן מנחשות את הגיל האמיתי וזה מעביר מסר שעם כל הכבוד לבנות עשרים, ישנן נשים גם מעל גיל 40 שנראות נהדר לא פחות. אפילו יותר מכמה צעירות שאני מכירה.

תעשיית היופי והאופנה אמנם מספידה נשים מבוגרות ומתעלמת מהן ברוב הקמפיינים אבל היפות כאן מראות שזה מגוחך להתייחס לגיל. נכון, חלקן אולי נעזרו גם באמצעים אחרים, כגון בוטוקס, אבל הן עדיין נראות טבעיות ככל הניתן. גם כאן חשוב להבין שפחות זה יותר ואף כוכבת לא נראתה טוב יותר עם הרבה הזרקות ומילויים. רצוי לדעת להתבגר בכיף ובחן ולא להתחרפן כדי להיראות כמו משהו בלתי אנושי.

ברור שהכוכבות כאן מקפידות על אורח חיים בריא ונכון לצד שגרת טיפוח יסודית אבל נעים לראות נשים מהממות שלא מרגישות רע עם עצמן או נחותות מכוכבות צעירות. איך שלא נסובב את זה, אין סיבה לחשוב שהחיים מסתיימים בגיל ארבעים או חמישים. נשים הן יפות בכל גיל וחלקן אפילו מקרינות יותר סקס אפיל ונעורים בגיל מבוגר ממה שבעבר. כן, נשים יקרות, אנחנו חייבות מדי פעם להירגע מהמרדף הבלתי פוסק אחר אידיאל היופי הלא שפוי.

לא נישאר בנות 20 לנצח וזה בסדר. בסדר גמור. יודעות מה? זה אפילו נפלא.

הנה הכוכבות בתמונות מהשנה האחרונה. מדהימות!

1. ג'ניפר לופז, 45

 

ג'ניפר אניסטון עם אודם ורוד

2. ג'ניפר אניסטון, 46

ג'ניפר אניסטון עם רקע אפור

3. אליזבת הרלי, 50

אליזבת הרלי פרחונית

4. אווה מנדז, 40

אווה מנדז

5. האלי ברי, 48

האלי ברי

6. גוון סטפני, 45

גוון סטפני על רקע כחלחל

7. שרה ג'סיקה פארקר, 50

שרה ג'סיקה פארקר על רקע אדום

8.  סלמה הייק, 48

סלמה הייק מתולתלת

 

9.  סנדרה בולוק, 50

סנדרה בולוק בראיון

צילום: גטי

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה