קמרון דיאז נחשפה ללא איפור

הכוכבת העלתה לאינסטגרם שלה תמונה לא איפור כדי לעודד דיון סביב גיל ויופי ולשכנע נשים שאין מה להיבהל מהזיקנה. תראו כמה שהיא מדהימה בדיוק כמו שהיא

03/04/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

יש משהו מרענן כאשר כוכבת הוליוודית נחשפת ללא איפור מול המצלמות. מי אם לא הסלבריטאיות הידועות ידאגו תמיד להיראות מתוקתקות, מאופרות בקפידה ובלי סיכוי שנראה איזה פצעון או קמט? זה נדיר כשהן בטוחות בעצמן כל כך מול העולם וזו הסיבה שזה מעורר הרבה באזז כאשר המפורסמות בוחרות להופיע מול כל המעריצים בלי לדפוק חשבון. לא מזמן חשפנו פה את שרון סטון בלי איפור וכעת השחקנית קמרון דיאז החליטה להעלות תמונה לאינסטגרם שלה במראה נטורל.

כמובן, זה לא טרנד חדש אבל דיאז, 43, עשתה זאת מסיבה ספציפית. השחקנית ציינה ליד התמונה רוצה שנשים ימשיכו לדון על הגיל, אנטיאייג'ינג ויופי. מבחינתה, נשים רבות לא מודעות שאפשר להתבגר יפה בלי לפנטז על הנעורים האבודים ולשקוע לדאון. כן, נשים לא אמורות להיראות כמו בנות עשרים כדי להיראות טוב. מדובר במסר חשוב, בעידן שסוגד לנעורים ואין הרבה שמקדמות את האמירה הזו באמת.

קמרון דיאז עם איפור

סוגיית הגיל תמיד מעוררת דיון בקרב נשים ולא מובן מאליו למצוא כוכבת שמתעלת את הפרסום כדי לדון בזה. אמנם היא מקדמת ספר בנושא אז די ברור שהיא תייחצן אותו בדרך הכי אפקטיבית ומעוררת באזז שיש ועדיין, לראות אותה כמו שהיא מעודד נשים רבות שלא מרגישות נוח בתוך עורן. יותר תמונות כאלו ופחות תמונות מרוטשות וכבר העולם יהיה מקום נחמד יותר לחיות בתוכו.

הספר, "The Longevity Book", נותן טיפים לאיך להתבגר בחן בלי להיות מוטרדת. מבחינתה, לדעת שניתן להזדקן בצורה טובה יעזור לך לא להיבהל מהגיל וסממניו. "אם את יודעת איך הגוף שלך עובד, את תוכלי לעזור לו לסחוב אותך לתוך חיים מלאים ויפים", אמרה ולא פירטה כדי שבכל זאת ירכשו מהספר. כבר שנים היא מעודדת אכילה נכונה, כושר ואורח חיים בריא וזה הספר השני שלה. דיאז כבר נחקקה כמי שמבינה בכל מה שקשור לשמירה על הגוף , כאשר יצאה עם הספר הקודם ב-2013, "The Body Book".

הספר הנוכחי נוגע יותר באיך להזדקן בכבוד ולא לאבד שפיות בדרך, מה שקורה לנשים רבות הרודפות אחר אידיאל יופי בלתי אפשרי. כמו שניתן לראות, היא נראית פשוט מקסימה כמו שהיא, טבעית, אותנטית והורסת כמו תמיד.

הנה היא, ללא איפור:

קמרון דיאז ללא איפור

 

צילום: מתוך האינסטגרם של דיאז

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה