האם עשו פוטושופ בשער של אשלי גרהאם?

הדוגמנית הסקסית למידות גדולות, אשלי גרהאם, מופיעה על שער "מקסים" החדש ומעריציה זועמים בטענה שהיא עברה פוטושופ. כנסו ותשפטו בעצמכן

31/03/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

עד שיש איזו דוגמנית מדהימה ועגלגלה נדמה שגם לה מנסים לצמצם היקפים. הפעם אשלי גרהאם, דוגמנית שכבר כיכבה ב"ספורטס אילוסטרייטד", מצאה את עצמה באמצע סערה ברשת. מעריציה טוענים שתמונת השער שלה ב"MAXIM" עברה פוטושופ וכי טיפלו בקימוריה הידועים. היפיופה מנברסקה בדרך כלל גאה לחשוף את גופה המלא והיפה אבל נראה כי איפשהו במערכת חשבו איך דווקא למזער היקפים לכבוד המגזין של חודש אפריל.

השער המדובר:

אשלי גרהאם שער מקסים

גרהאם, 28, התלהבה מהתמונה, בה היא בכל זאת מדהימה ושיתפה אותה בפני מיליון וחצי העוקבים שלה באינסטגרם אבל לא מעט מהם דווקא התבאסו. כמובן, היו כמה שאהבו לראות אותה כי בכל זאת, איך לא אבל היו כמה שציינו שהיא עברה "טיפול" ושזה נוגד את כל העקרונות שהיא מייצגת: להיות מי שאת ולא ליישר קו עם הסטנדרט של הדוגמנית הממוצעת. אתן כמובן מוזמנות לשפוט בעצמכן ולראות אם היא נראית לכן אחרת.

הכוכבת ציינה שלא עשו שום טיפול בתמונות וכי היא גאה בתמונות של הצלם ג'יל בנסימון, אחד מצלמי האופנה הגדולים. היא הכחישה כל פוטושופ: "ג'יל עשה עבודה מדהימה בלהציג אותי כמו שאני". הצלם גם הכחיש שטיפלו בתמונות שלו. "לא הפכנו אותה לרזה יותר, סורי כי כולם נשמעים כה משוכנעים!".

הכוכבת אף היגגה על כמה זה חשוב לראות דוגמניות עגלגלות על שערים ובכלל, במקומות נוספים. כך או כך, נחמד לראות אותה מטפסת למעלה וצוברת מעריצים. איך שלא נביט על זה, קייט מוס מהימים של קלווין קליין היא לא. הבחורה מייצגת מודל גוף בריא שתואם לא מעט נשים בכל העולם.

תמונה שלה מאינסטגרם:

אשלי גרהאם בחזייה לבנה

מדובר בפרסונה מפורסמת במידה 44, אשר העניקה עד כה השראה להרבה נשים וזה באמת מרגיז אם טיפלו בגוף שלה ואפילו קצת. פשוט נמאס מכל השערים האלה שמציגים אשליות ומנותקות מהמציאות. נכון, אם טיפלו בגוף שלה זה לא ממש ניכר אבל זה כל הקטע. למה זה טוב בכלל? חדי עין שעוקבים אחר כל קימור של הכוכבת כנראה רואים משהו אחר אבל עצם כך שזה עלה לדיון רק ממחיש שעורכי מגזינים לא יודעים מתי לגעת בתמונה ומתי לא.

תמיד יהיה לגיטימי בעיני אם מנקים לכלוך, מחליקים פה ושם משהו לא אסתטי שיכול לבאס אבל חובה לשמור על קצת שפיות. יותר מדי נשים מרגישות שהן גם ככה לא עומדות בקריטריונים הנוקשים של יופי אשר מוצגים חדשות לבקרים בשערים. שיא הגיחוך הוא לשנות מידות של דוגמנית שעלתה לגדולה בדיוק בזכות המידות האלה.

רגע של נחת בכל זאת? פורסם שזו הפעם הראשונה שגרסת המגזין האמריקאית שמה דוגמנית למידות גדולות על השער. נו, גם משהו בימינו!

הנה כמה מהתגובות:

אשלי תגובות

צילום: שער "מקסים" ומתוך האינסטגרם של אשלי

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה