6 עובדות על צלוליט שאת צריכה לדעת

איך ניתן להתמודד עם צלוליט, אויב הנשים המעיק? מתברר שאפשר לשפר את המצב וכל מה שאת צריכה לעשות זה לקרוא את הכתבה הזו

30/03/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אם יש משהו שבאמת אף אחת מאיתנו לא רוצה זה צלוליט. כן, עם השנים נדמה שאין מנוס לגמרי מהתופעה אבל כל כך הרבה מידע חסר על כך וכדאי לדעת. צלוליט הוא הצטברות תאי שומן ברקמות שמתחת לעור, תופעה המשווה לו מראה גלי או נקבובי (בדרגות חוּמרה שונות). אבל מה זה בדיוק? הרי, אנחנו עדות לצלוליט בקרב בכל כך הרבה נשים אבל איכשהו, לא ממש מתנהלים דיונים בעניין הפיזי המציק הזה. אז הנה כמה עובדות, כפי שפורסמו ב-"Women's Health":

1. צלוליט אינו שומן

אל תתבלבלי, צלוליט זה השקעים שנראים כמו "גומות" כאשר השומן מתחלק לכיסים קטנים בעור.

2. זה נפוץ יותר אצל נשים מגברים

קולגן העור אצל נשים מסודר בשורות מקבילות, כמו "עמודים,. דפוס זה גורם לצלוליט להיות כה בולט בעור. כן, באסה לנו. התבנית של הקולגן בקרב גברים מורכבת כמו "איקס", מה שלא מאפשר יצירת "גומות" בעור שלהם.

3. קרמים של OTC יכולים לעזור

חפשי קרמים המכילים קפאין ורטינול, אשר עוזרים להילחם בתופעה. הקפאין מצמצם זמנית את השקעים בעור בעוד רטינול עוזר לו להשתקם. מומלץ על ידי המומחים קודם להתחיל עם הרטינול ורק אז עם הקפאין. זה יעזור אבל לא יעלים את הצלוליט. צלוליט מהצד

4. יש פתרון להעלמת הצלוליט

לרופאים כבר יש אישור מה-FDA בכל הנוגע לשיטות לסילוק הצלוליט כמו "Cellulaze" שעולה הון, עד אלפי דולרים וניתן למצוא בחו"ל. כך שאם אתן טסות לגולה והנושא מטריד אתכן תוכלו לברר. הטיפול קצר, כמה שעות אבל התוצאות נשארות להרבה זמן, כמה שנים.

5. כושר יכול למזער את הצלוליט

לשרוף קלוריות יכול בהחלט לעזור לעניין וגם תרגילי יוגה מסוימים יכולים לסייע לך במלחמה העיקשת נגד צלוליט.

6. להוריד במשקל לא יעזור להיפטר מצלוליט

לצערכן, לא יעזור לםצוח בדיאט אם בכוונתכן להיפטר מהצלוליט. גם כשמרזים, הרקמות עדיין באותו מצב מתוח "פגום". גנים, דלקות, חוסר איזון הורמונאלי יקבעו את מצב הצלוליט אצלך, אם בכלל.

צילום: שאטרסטוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה