כוכב "נמלטים" נחשף בפוסט אמיץ

בדרך כלל אנחנו עדות לפוסטים של נשים בכל הנוגע לדימוי גוף אבל השחקן וונוורת' מילר הפתיע עם פוסט נועז, חושפני ומעורר השראה

29/03/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

כוכב הסדרה "נמלטים", וונוורת' מילר, חשף בפייסבוק את אחד הפוסטים המרגשים והאמיצים שנראו במחוזותינו. הוא השאיר את כולם המומים כי בדרך כלל אנחנו עדים לנשים הנחשפות ברשת על דימוי גוף והנה, הסטאר, שכבר נחשף בעבר על הנטיות המיניות שלו והודה שהוא גיי, החליט שוב לעורר השראה ולהיות פתוח עם מעריציו. הוא הוכיח שאין יותר גבר ממנו. לא סתם אני הרוסה ממנו.

וונוורת' מילר

הוא לא נמלט מהאמת על עצמו ואפילו מעדיף להתעמת עם כל מה שמתחולל סביבו. הנה הטקסט המדהים שסחף את הרשת:

היום מצאתי את עצמי הופך למם ברשת ולא בפעם הראשונה. אבל הפעם זה בלט על פני האחרים. ב-2010 אני די פרשתי ממשחק ושמרתי על פרופיל נמוך מכמה סיבות. הראשונה, הייתה לי נטייה להתאבדות. זה נושא שכתבתי עליו, שוחחתי עליו ושיתפתי. אבל בזמנו סבלתי בשקט ומעט מאוד ידעו על זה. הייתי נבוך, בכאב וראיתי את עצמי כסחורה פגומה. הקולות במוחי גררו אותי למטה, למסלול של הרס עצמי. לא פעם ראשונה שנאבקתי עם דיכאון מאז הילדות. זה מאבק שעלה לי בזמן, בהזדמנויות, מערכות יחסים ואינספור לילות ללא שינה.

ב-2010, בנקודת השפל של חיי הבוגרים, הבטתי לכל מקום בשביל נחמה, הקלה והסחה ופניתי לאוכל. זה יכול היה להיות כל דבר, סמים, אלכוהול וסמים אבל לאכול היה הדבר האחד שיכולתי לצפות לו ולסמוך עליו שיחזיק אותי במשך אותה תקופה. פסגת השבוע שלי הייתה כאשר אכלתי את הארוחה האהובה עלי וצפיתי בפרק החדש של 'טופ שף'. לפעמים זה היה מספיק. זה היה חייב להיות.

העליתי במשקל. ביג פאקינג דיל.

יום אחד, יצאתי לטייל בלוס אנג'לס עם חבר ונתקלנו בצוות צילום של תוכנית ריאליטי. בלי שידעתי, צלמי פפראצי הקיפו אותי וצילמו אותי. אחר כך התמונות פורסמו לצד תמונות שלי מתקופה אחרת בקריירה: 'Hunk to Chunk', 'Fit To Flab' וכו'. לאמא שלי יש חבר מהחברים האלה שהם תמיד הראשונים לבשר לך חדשות רעות.  הם חתכו את הכתבה מאחד המגזינים הפופולאריים ושלחו לה אותו. היא צלצלה אלי, מוטרדת.

ב-2010, כשנלחמתי על חיי, זה היה הדבר האחרון שהייתי צריך. בקיצור: שרדתי. גם התמונות האלה. אני שמח.

כעת, כשאני רואה את הדמות הזו שלי בחולצה אדומה, חיוך נדיר על פניי, אני נזכר במאבק שלי. ההתמדה וכוח הסיבולת שלי עומדים מול כל מיני שדים, חלקם בתוכי, חלק לא. כמו שן הארי בתוך המדרכה, אני עומד על דעתי בכל מקרה. עדיין ולמרות הכל.

בפעם הראשונה שראיתי את המם הזה קופץ לי בפיד ברשת החברתית, אני מודה, זה כאב עד מאוד. אבל כמו כל דבר בחיים אני זוכה ליצוק משמעות והמשמעות שאני מעניק לתמונה הזו היא כוח, החלמה ומחילה עבורי ועבור אחרים. אם אתם או מישהו שאתם מכירים נאבק, עזרה היא זמינה. הושיטו יד. תשלחו אימייל. תרימו את הטלפון. למישהו אכפת והם מחכים לשמוע מכם.

באהבה רבה,

וונוורת' מילר

הנה הפוסט המקורי:

פוסט מקורי של וונוורת' מילר

צילום: מסך
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה