איפה הקימורים של קים?

כוכבת הטראש קים קרדשיאן חשפה תמונה שלה מלפני כמה שנים ומעריציה התאכזבו שאין שם את הקימורים המפורסמים. שאלה יהיו הדאגות שלהם

22/03/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

איך חיינו ימשיכו בלי אייטם של קים קרדשיאן? כנראה שנפלא ועדיין הכוכבת טראש יצרה מהומה ברשת כאשר חשפה תמונה ישנה שלה באתר. בתצלום, מ-2008, רואים קים  נאה וחטובה אבל בלי הסממן ההיכר שלה: קימוריה. יותר נכון, הישבן שלה, אשר שבר את האינטרנט וזכה לפופולאריות רבה עד כה. למען האמת, הגוף ממש שונה. בפנים ניכר שזו היא אבל ההריונות עשו את שלהם ונראה שהיא מתגעגעת לעצמה בימים ההם.

קרדשיאן בת ה-35 העלתה לצד התמונה: "פלאשבק לימים הרזים שלי".

קים קרדשיאן ורודה

התמונה עצמה היא מ-"Australia Sunday Times" והיא פורסמה די סמוך לשחרור קלטת הסקס המפורסמת שלה ב-2007. די מדהים כשחושבים על זה, איך הבחורה הזו , חסרת כישרון בסיסי במשהו, התפרסמה כל כך והפכה לדמות משפיעה בנוף הבידור. אבל נו, קורה. כפי שעיניכן רואות, בתמונות אחרות באינסטגרם שלה הישבן שלה בולט הרבה יותר. כלומר, היא לא מה שהייתה ועם כל הכבוד לטבע, הבחורה הזו עברה כל כך הרבה טיפולים אסתטיים.

קים קרדשיאן בלבן

התמונה שלה בבגד ים לבן צולמה ב-2013 וכמובן שכל קימוריה קיימים וזו למטה, שהיא בעירום, פורסמה ממש לאחרונה. בקיצור, שמח בממלכת קים, עם קימורים או בלי.

קים חשופה

צילום: אינסטגרם, האתר של קים קרדשיאן

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה