5 טעויות גדולות שעושות נשים בטיפוח אנטי אייג'ינג

בדרך אל העור הצעיר, הרענן והמושלם נשים עושות לא מעט טעויות נפוצות. הנה העיקריות אז לא למרוח את הקריאה כמו קרם הזנה

21/03/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

מה לא נעשה כדי להישאר צעירות לנצח? ובכן, לא מספיק. בעודנו יודעות לרכוש אינספור קרמים יקרים שיבטיחו לנו שמיים וארץ אנחנו שוכחות כמה דברים בסיסיים. אם לא נקפיד על טיפוח נכון אז בעצם זרקנו כסף לפח וזה באמת יכול להוסיף לנו קצת קמטים בחיים. לא שקמטים זה רע, זה חלק מהחיים אבל אם אתן עדיין שואפות למשוך את עור הנעורים שלכן עוד קצת אז כדאי ללמוד לא לעשות את הטעויות הנפוצות האלה, של נשים בכל העולם:

1. לדלג על קרם הגנה בחורף

נכון, אנחנו רגילות למרוח על עצמנו קרם הגנה בקיץ אבל שמש קיימת וזורחת גם בחורף, אם שכחתן, אז מומלץ למרוח על הגוף ועל הפנים. מדובר בפעולה חשובה כי נזקי השמש מצטברים ואם אתן באמת רוצות לשמור על העור אז תזכרו להגן עליו בכל עונות השנה. נזקי השמש הם לא מעט: קמטים, כתמים, איבוד אלסטיות ועוד. אז שימו לפחות קרם הגנה עם מקדם 15-30. כמה שיותר עדיף.

2. לוותר על משקפי שמש

לא מדובר רק באקססורי יפה שמעניק פאסון קולי אלא על משהו שמגן על עיניכן. מעבר לעניין הבריאותי, יש פה יתרון בכל הנוגע למניעת קמטים סביב העיניים. מאחר ומדובר באזור רגיש מאוד עדיף להקפיד על משקפי שמש, גם בחורף. תזכרו: השמש זורחת בישראל בכל עונות השנה. אתן לא באנטארטיקה. חשוב להקפיד על עדשות גדולות שבאמת מכסות את העיניים כמו שצריך. חשוב לבדוק שיש הגנה מספקת מקרני השמש ולכן שימו לב למה רכשתן.

בחורה יפה בחוף הים

3. לשפשף את אזור העיניים

מאחר ומדובר בשטח עדין מאוד בפנים שימו לב להיכן האצבעות שלכן מטיילות. העור שם רגיש לכל תזוזה אז אם אתן חייבות לגעת תקפידו על עדינות. אותו דבר לך לגבי הסרת איפור עיניים, עשו זאת בעדינות ובלי לשפשף באגרסיביות. תמרחו קרם עיניים מבוסס ג'ל עם הרבה לחות ולא קרם שומני מדי שיכול להכביד על המקום יותר מדי.

4. להזניח את עור כפות הידיים, צוואר ואת החזה

רוב הנשים מקפידות על טיפוח עור הפנים ושוכחות לדאוג לצוואר, לכפות הידיים ולחזה שלהן וחבל כי אזורים אלה חשופים לשמש לא פחות מהפנים היפות שלך.תוודאי שאת מורחת קרם הגנה בכל פינה שנחשפת לאור יום. ישנם מוצרים המיועדים בדיוק לכך וחשוב שלא תשכחי, את מורכבת מכמה איברים בחיים האלה!

בחורה מורחת קרם עיניים

5. שיבושים בהרגלי השינה שלך

שינה זה דבר חשוב לעור הפנים, את זה הבנו מזמן אבל מדובר בתרופת פלא אם תקפידי על מספיק שעות שינה. בזמן שאת ישנה העור "מרפא" את עצמו מנזקי היום ולכן חשוב לתת לו את הזמן הזה. חשוב להקפיד על שעות שינה די קבועות כי הגוף צריך להגיע למצב של שינה עמוקה כדי לא לייצר הורמונים הפוגעים בגוף ויוצרים אפקטים לא רצויים (כמו הדחף לאכול יותר למחרת). אז נא לישון יפה!

צילום: שאטרסטוק

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך