חדש ב-yes: תכנים המותאמים לנלמד בגני הילדים

yes השיקה ספריית תכנים חדשה במיוחד לילדים, ''yes עם מי לגדול'' שתציע לצופים הקטנטנים תכנים חינוכיים בהתאם לתוכנית הלימודים של גני הילדים. לומדים תוך כדי משחק וחוויה

20/03/2016
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

הגן של תמר ביס עם עם מי לגדול

זוכרים איך פעם בילדות, היה כיף להיות חולה רק כדי להישאר בבית ולצפות בבלי סודות? חברת yes מחזירה עטרה ליושנה ומשיקה את "yes עם מי לגדול", ספריית תכנים ענקית וחינמית שזמינה ללקוחות yesVOD.

יותר מ-1,500 תכנים ילמדו את הילדים שלנו כל מה שלומדים בגן בצורה חווייתית ומהנה: אותיות, מספרים, כישורי חיים, תכניות טבע, מגלים עולם ועוד המון תכנים איכותיים ומהנים. כל תכנית מותאמת במיוחד לילדים הישראלים ולתכנים הנלמדים בגני הילדים, והכל בליווי שירים וסיפורים, משחק וחוויה.

בונוס להורים: הרצאות לחינוך טוב יותר

[youtube Wu4V_-SeYnU nolink]

"חייב להיות הכי" מתוך סדרת הרצאות להורים בשיתוף מכון אדלר

כל ילד מגיע עם הורים שתמיד יחפשו איך לעשות את הטוב ביותר עבורו.

גם עליכם ההורים חשבו ב- yes; עשרות הרצאות ותכניות מעשירות בנושאי חינוך והורות מחכים לכם ב-VOD, שם תמצאו תשובות לשאלות שמעניינות כל הורה - האם אפשר לחנך ללא עונשים? איך מציבים גבולות באסרטיביות ובלי להיכנס למאבקי כוח? איך לעזור לילדים ללמוד באמת ובהצלחה? איך לעודד עצמאות ולשמור על יחסים טובים?כל זאת בסדרת סרטונים ממצים ואפקטיביים בשיתוף מכון אדלר.

אילו תכניות מחכות לכם?

[youtube 2t4WGUiFeNE nolink]

"שיעור בחשבון" מתוך סוד הגן של תמר

אלפי התכנים הותאמו במיוחד לילדים, הושקעו בהם מחשבה רבה כדי שיספקו חוויה מהנה ומלמדת בעזרת כל הדברים שילדים אוהבים. ציפי שביט הגדולה חוזרת למסך בתוכנית "יורם החכם", בה בשירה ומשחק ילמדו הילדים איך כותבים את הספרות השונות. תמר, הגננת הכי טובה בעולם, מזמינה את הילדים אל הגן הקסום שלה. בכל פרק נצא להרפתקה חדשה ונלמד ביחד עם תמר, הצעצועים והחברים דברים חדשים ומעניינים.

בשעת סיפור נשמע בכל פרק סיפור חדש ומעניין, ולילדים שחובבים מוסיקה מחכה תכנית שלמה עם מנגינות נעימות ומוכרות של היצירות הקלאסיות הגדולות. סופר Y מלמד אנגלית בצחוק ושיר, בסופרים על פולה- נלמד לספור בלי להתבלבל, ובתוכנית גיבורי העיר נלמד כמה כיף להיות נחמד ולעזור לחברים.

בספריית ה-VOD מחכות לכם בחינם עוד אלפי תכניות מעניינות ומהנות:טבע ובעליחיים מדע, , גיאוגרפיה, , אומנות, כישורי חיים ועוד תכנים רבים ומעשירים שיעבירו את זמן הצפייה בטלוויזיה בלמידה והעשרה בדרך חווייתית ומיוחדת!

לפרטים נוספים לחצו כאן 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך