אתגר המותניים המסוכן שסוחף נשים: A4

טרנד חדש סוחף נשים בכל העולם והוא מטופש להחריד: A4. מדובר בהוכחה שהמוח האנושי בסכנה קיומית. בזבוז כזה של נייר מעולם לא ראיתן

19/03/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

כל כמה זמן טרנד חדש נולד ברשת החברתית והפעם מדובר באחד מטופש להחריד ומזיק לבריאות ולדימוי הגוף של נשים. מכנים את תופעת הרשת החדשה A4 והוא מוציא שם רע לנייר. בחורות בכל העולם מצטלמות מהגב או מקדימה, בעודן מחזיקות דף פשוט במידות הסטנדרטיות ומנסות להראות עד כמה הן רזות במותניים בהתאם. אכן, דבילי מזה אין.

נראה שלנשים בעולם משעמם כל כך כי זהו הטרנד המי יודע כמה שמעלה את השאלה: "מה נסגר עם המוח ה אנושי?" וכנראה שאנשים הופכים באמת ליצורים רדודים והזויים בעידן הנוכחי אחרת איך שטות כזו סוחפת בחורות, לא ברור. אז אם נתקלתן בזה, תתעלמו ואל תתבאסו אם מידותיכן לא תואמות את הנייר הזה. לאיש לא אכפת וככה מבזבזים נייר עד כאב.

אתגר זה נולד בקרב נשים אסיאתיות והוא כבר מתפשט לעוד ארצות. הן מעלות את התמונות עם ההאשטאג A4waist challenge#, אכן, לאן הגענו. הטרנד אמנם התחיל כבר בפברואר אבל הוא עדיין קורה ובאמת שמומלץ שיפסיק. הוא מעביר את המסר החולני שרק מידת הנייר הזו מקובלת ומדובר במידות צרות ביותר: 20 ס"מ ברוחב. אמנם טרנדים אלה נוטים להיעלם מהר אבל הפעם נראה שלא מעט בחורות בסין אימצו אותו. כן, מיליארד סיניות טועות.

בקיצור: להביט על זה ולתהות לאן האנושות עוד יכולה להתדרדר. כן, אפשר לנגב את הטרנד הזה עם נייר.

טרנד גוף נייר

טרנד גוף נייר

טרנד גוף נייר

טרנד גוף נייר

טרנד גוף נייר

טרנד גוף נייר

טרנד גוף נייר

צילום: מהאינסטגרם של הבחורות
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה