כך תשיגי את השיער של קייט מידלטון

אם יש משהו מושלם בדוכסית מקיימברידג' זה השיער מעורר הקנאה שלה שנראה תמיד כאילו יצא מפרסומת לשמפו. מעצב השיער שלה נותן טיפים כדי שגם את תיראי כמוה. טוב נו בערך

17/03/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אם יש מישהי בעולם הזה שמצליחה לעורר קנאה בינלאומית בכל הנוגע לשיער, זו הנסיכה קייט מידלטון. כבר כמה שנים היא מצליחה לסחוף אינספור נשים למספרות ולהתחנן לקבל את המראה הטבעי, העשיר ומלא התנועה וברק. אבל כידוע, זה לא תמיד עובד ככה ומדובר קודם כל בגנטיקה מושלמת. קשה להשיג שיער כזה למרות שהתסרוקת שלה לא מתוחכמת מדי. האורך פשוט, הצבע חום בלי שטיקים אבל עדיין משהו בו משאיר אותנו פעורי פה. אז איך בכל זאת משיגים את זה?

קייט מידלטון עם שיער מהמם

נא לא להתייאש! מעצב השיער הפרטי שלה, ריצ'רד וואד, חשף את הסודות למראה שיערה. אז קודם כל, היא אוהבת מאוד את מראה השביל בצד, אותו היא משיגה עם פוני ארוך מדורג. "אני חושב ששביל בצד הוא יפה ונשי ומצליח 'לשבור' פנים ארוכות. אני בעד זה כי זה משנה פנים בלי לעשות משהו דרסטי".

מה שהוא מתאר בכל הנוגע לפוני המדורג שלה מכונה באנגלית "gringe" והוא מסביר שקל לגדל את הפוני המדורג חזרה די מהר אם מתחרטים או מתבאסים. מכאן שמדובר במראה נוח ומרגיע. "זה רעיון טוב לנשים עם שיער ארוך כי זה יכול לתת להן כמה רעיונות חדשים בעיצוב".

אבל זה לא מספיק. הסוד לשיער מושלם כזה הוא מעבר לשבילים והוא דורש פן. "לא תשיגי שיער טבעי, עשיר ומלא בלי לעשות פן", הסביר מעצב השיער, "המוצרים חשובים אבל בלי מעצב שיער, הקפדה על פן, קצוות על בסיס קבוע וטיפולים מזינים לא תשיגי שיער מדהים. זה הסוד הפשוט".

ועדיין, רובנו לא לגמרי יודעות מה לעשות עם מייבש השיער בבית.

קייט מידלטון והנסיך בשמלה מנוקדת

 

אז הנה הטיפים של הסטייליסט שלה, כריס אפלטון:

1. תרססי ספריי לניפוח השיער בשורשים, שימי קרם החלקה בקצוות, תייבשי את השיער שלך עד שזה שמונים אחוז יבש.

2. תאספי 2 חלקי אינץ' סביב המברשת שלך, תוסיפי את החום של מייבש השיער, תלחצי על כפתור הקירור כדי להגדיר את הסטייל במקום.

3. קחי את המברשת מתוך השיער ותעטפי את השיער סביב האצבע שלך. שימי קליפס כדי לתת אחיזה טובה יותר.

4.  זה השלב האחרון, תוציאי את הקליפסים מהשיער ותברישי כדי לקבל את אפקט מידלטון.

זהו, את נסיכה עכשיו. אוקי, סוג של!

צילום: גטי

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך