איוונקה טראמפ: כך תעשי רושם ראשוני מדהים

אחד הדברים הגורליים במפגש שלנו עם אנשים זה הרושם הראשוני שנשאיר עליהם. תשאלו את הבת של דונלד, אחת שיודעת איך עושים זאת נכון

15/03/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

רושם ראשון הוא הכל בחיים. אוקי, לא הכל אבל הרבה מאוד והוא נוצר מהר מכפי שאתן חושבות. מהרגע בו אנשים פוגשים אותך הם מניחים כל מיני דברים לגביך: הסטטוס שלך, האינטליגנציה שלך ורמת המודעות שלך. לוקח 3 שניות בדיוק כדי שהצד השני יחליט אם הוא מחבב אותך ורוצה לעשות עסקים איתך.

למזלך, יש לך את היכולת להשפיע על איך אנשים יתפשו אותך ואיזה רושם יהיה להם לגביך.

איוונקה טראמפ

איוונקה טראמפ, נשיאת פיתוח ורכישות, סגנית בכירה בארגון "טראמפ" ומייסדת "נשים שעובדות" הסבירה במגזין "קוסמופוליטן" איך לעשות רושם ראשוני חזק וזה הטיפ הקטן אבל משמעותי:

"לפני שאת נכנסת לחדר, קחי את היוזמה לעשות מחקר ולפתח דעות מגובשות ומושכלות על נושאים שעל סדר היום ושיש לך מה לתרום כשהזמן טוב ומתאים. טכנולוגיה יכולה להיות הסחה גדולה אז עזבו מאחור מכשירי טכנולוגיה אם הם לא יתרמו דבר למפגש ביניכם. כמו כן, תתלבשו יפה ותגיעו בדיוק בזמן או כמה דקות לפני אפילו. תיראו מקצועיים".

אם אתם כבר בעניין של רושם ראשוני חיובי, הנה עוד טיפים שכדאי לאמץ:

1. חשוב להיות אתה, רגוע ונינוח

אם תשדרו לחץ הצד השני ירגיש אותו דבר ויגיב דומה. אנשים נוטים להיות כמו מראה לאדם שמולם. שימו לב למצב הנפשי שלכם לפני פגישה.

2. חיוך של ניצחון

כן, לחייך יפה מרגיע אנשים ומכניס אותם למצב נפשי חיובי יותר. חשוב להקפיד על אווירה טובה וחיוך רחב יכול בהחלט לתת אווירה טובה.

3. להקפיד על שפת גוף

כן, לשגר ביטחון זה לעמוד זקוף, ללחוץ יד באופן אסרטיבי, לשמור על קשר עין. הדברים הקטנים האלה יכולים לגמרי להכריע.

4.  להיערך לפגישה

לדעת לשאול שאלות, להתעניין באדם שעומד מולכם.

צילום: גטי

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה