יום שחור: פיגועים בפתח תקווה, ירושלים ויפו

ערב שחור נפל עלינו עם לא פחות מ-3 פיגועים במקומות שונים היום. סיום עצוב ומדכא ליום הזה אשר התחיל אופטימי וחגיגי עם "יום האישה הבינלאומי". סלונה מאחלת לכל הפצועים החלמה מהירה ולילה רגוע

08/03/2016
בחדשות קבלו עדכונים מבחדשות
  • RSS

שלושה פיגועים בערב אחד עקוב מדם,  ביפו, ירושלים ופתח תקווה. מדובר במתקפת טרור איומה וקשה שמטילה צל כבד על "יום האישה הבינלאומי" שהתחיל כה אופטימי והזכיר לנו בדיוק היכן אנחנו חיים. מדובר בתמונות קשות וברצף מטריד מאוד של אירועים שמצליחים לדכא את הנשמה ולהשחיר לנו את המציאות. כלי התקשורת מדווחים בכל רגע נתון על ההתפתחויות הקשות. בינתיים זה סיכום האירועים:

יפו

בפיגוע מחריד ביפו תייר אחד נרצח ו-10 נפצעו, ארבעה מהם במצב קשה. המחבל הפלסטיני נורה בידי שוטרים לאחר מרדף בין מכוניות בטיילת. פורסם שהמשטרה מסר שהמחבל שקר בשתי זירות, הוא פצע כמה אנשים באזור הנמל ואף הגיע למסעדת "מנטה ריי", שם דקר עוברים ושבים. מדובר במה שיכול להיחשב בקלות לתסריט אימה מבהיל במיוחד.

לא רחוק מזירת ההתרחשויות האלה שהה סגן נשיא ארצות הברית, ג'ו ביידן במרכז פרס לשלום.

הנה תיעוד מטושטש של המחבל רץ. צילם מסך דרך ynet

המחבל רץ

ירושלים

קודם לפיגוע ביפו נפצעו שני שוטרים, אחד באורח קשה והשני בינוני, בפיגוע ירי שביצע מחבל פלסטיני ליד שער הפרחים בירושלים. כוחות הביטחון חיסלו אותו לאחר מרדף והפצועים פונו לבית החולים הדסה. המשטרה מסרה שאין בידיה מידע על חשודים או סייענים נוספים אבל היא מבצעת סריקות נוספות ליתר ביטחון.

הנה רגע מהיום הקשה, צילום דרך וואלהNEWS

פיגוע בירושלים

פתח תקווה

היום השחור התחיל עם פיגוע בפתח תקווה, כאשר אדם נדקר באורח בינוני בכניסה לחנות משקאות ברחוב הברון הירש. בעל החנות והפצוע הצליחו להשתלט על הדוקר הפלסטיני ושלפו את הסכין מידו ודקרו אותו למוות. המשטרה חוקרת את נסיבות המאורע.

נותר לנו פה לאחל לכולכם ערב שקט ורגוע ולפצועים החלמה מהירה.

צילום: דרך ynet

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה