מה נשים באמת חושבות על סקס בדייט ראשון?

סקר חדש חשף ממצאים מפתיעים בכל הנוגע למה נשים באמת חושבות על סקס בדייט ראשון. לגבי גברים, טוב נו, אתן יכולות לנחש לבד מה דעתם

08/03/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בעשור האחרון ישנם כמה תפישות חדשות לגבי סקס בדייט ראשון, כפי שמחקר חדש חושף. פעם זה היה נחשב ממש "לא בסדר" לשכב עם גבר בדייט הראשון בעיני רבות, שמרניות בעיקר. עם השנים התקדמנו בכל הנוגע לעניין ואנחנו עפות בתוך גישה מתירנית יותר שאין דבר כזה "בסדר" או "לא בסדר". אמנם היו כל מיני סיפורים על קשרים רציניים שנולדו לאחר מכן אבל עדיין החברה נתנה לנשים להרגיש "זולה".

אז כן, אנחנו ב-2016 והתקדמנו יפה בכל הנוגע לדעות שלנו  ועדיין, מתוך מאגרי מידע של אתרי היכרויות, מסתמנת תמונה אחרת ממה שהייתם מצפים לגבי השאלה "האם לשכב בסקס הראשון?". אתר היכרויות, אחד המובילים בתחום, בדק את התשובות של יותר ממיליון גולשות בשנת 2015 לעומת 2005 ומצא תשובות מפתיעות.

מתברר שנשים הפכו לפחות ליברליות בכל הנוגע לגופן ולגבי סקס בדייט ראשון בפרט. למעשה, הנשים היו פחות פתוחות ב-20 אחוז מלפני עשור. רבע מהנשים עדיין מצפות לצאת עם הבחור בין 3-5 דייטים לפני שיסכימו לזרום הלאה.

זוג בסקס

ממצא מעניין חשף שאמנם נשים נהיו פחות ליברליות לגבי עצמן בעניין זה אבל הן הפכו ליותר פתוחות בכל הנוגע לנשים אחרות. חצי מהנשים טוענות שאין דבר כזה "יותר מדי סקס" כאשר מישהי מהגגת על כמה פרטנרים יש לה. מכאן שנשים הפכו לפחות שיפוטיות בכל הנוגע לאחרות. היום פחות נשים שופטות אחרות על הנעשה בין הסדינים.

מתוך הממצאים גם עלה שכיום נשים וגברים יותר לחוצים בכל הנוגע לסקס שלהם בקשר. נשים בסטרס שיהיה "מושלם" ו"הכי טוב אי פעם". הדבר הכי חשוב פה הוא שנהיינו פחות שיפוטיות בכל הנוגע למה שאחרות עושות. כלומר, התקדמנו לפחות בכל הנוגע לזה. אז אם בא לך לצאת לדייט ולשכב עם הגבר בדייט הראשון ולספר לכל החברות שלך למחרת איך היה, זה סבבה ואם תעדיפי לחכות כמה דייטים, גם הולך. העיקר שכל אחת תתמקד בעצמה ולא תטיף לאחרות. כן סוג של הישג.

 צילום: שאטרסטוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך