כך אדל הורידה במשקל

הכוכבת הבריטית הצליחה להציג לאחרונה פיגורה רזה יותר והיא שיתפה בדיוק איך עשתה זאת. על הדרך היא ויתרה על שני הדברים האהובים עליה

06/03/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

הכוכבת המפורסמת כבר לא נראית כמו בתחילת הקריירה. אמנם היא סירבה בעבר ליישר קו עם תכתיבי הסלבריטאיות ולרזות תחת לחץ אבל נראה כי היא בכל זאת הבינה שבא לה מראה צנום יותר. היא הספיקה ללגת את בנה אנג'לו, להביא אותה במתלחה חדשה ועל הדרך להביא אותה בפיגורה מעוררת קנאה. אז איך היא עשתה את זה?

הבריטית בת ה-27 שיתפה בכנות מרעננת את הדרך בה הצליחה להשיל קילוגרמים מגופה. היא לא התחרפנה עם דיאטות משוגעות ולא איבדה את עצמה לדעת באימונים מוזרים. היא פעלה לפי השיטה הכי בטוחה בעולם: שינויים בהרגלי האכילה, תוכנית אימונים שפויה והיא אף ויתרה על שני ההרגלים האהובים עליה וזה לא היה קל.

אדל

היא אוכלת הרבה ירקות ופירות ולא מפספסת חלבונים רזים ופחמימות. היא לא מוותרת על אבות מזון ומקפידה על כל זה בארוחה אחת טובה ביום. היא ויתרה על 20 כוסות תה, עם 2 סוכר בכל אחת, כדי להיראות כמו היום. מדובר במהלך משמעותי מאוד שמשפיע על המשקל באופן רציני. בכל זאת, תכפילו 20 כוסות תה ב-2 כפיות סוכר ותבינו לבד שלא מדובר במשהו דיאטטי במיוחד. אז כן, לחתוך בסוכר זה הדבר הכי נכון לעשות.

אדל

הזמרת מודה שהיא כן"שותה תה פה ושם" אבל לא כמו פעם.

אדל אף חשפה שהיא הולכת למכון כושר ומתמידה יפה באימונים. היא שיתפה שהיא אוהבת להרים משקולות אבל לא להביט על עצמה במראה. "זו הדרך שלי להיכנס לכושר אבל לא להגיע למידה אפס". כמו כן, הכוכבת ויתרה על סיגריות ואלכוהול - שני דברים שלא הוסיפו לה בריאות. האלכוהול שהלך מחייה בהחלט חסך לה קלוריות מיותרות.

לשם השוואה, הנה היא ב-2013:

אדל

בקיצור, השילוב הקדוש: אכילה בריאה, אימונים ולחתוך בסוכר. פשוט וקל. נסו את זה בבית!

צילום: גטי

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה