הפוטושופ שהרגיז את לנה דנהאם

יוצרת הסדרה "בנות" קיבלה את הקריזה מול תמונה שלה בה ריטשו לה את הצורה. אבל אחר כך כשהבינה שנפלה טעות היא התנצלה כמו גדולה

03/03/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

 

יוצרת הסדרה "בנות", לנה דנהאם, יצאה נגד המגזין הספרדי "Tentaciones" ששם תמונת שער שלה בגליון מרץ. היא יצאה באינסטגרם, מול 2.4 מיליון עוקבים, ובכל פלטפורמה אפשרית כדי להלל את העובדה שלקחו תמונה מאותו צלם אבל ש"גופי מעולם לא היה נראה כך ולעולם לא יראה כך ושהפוטושופ שם מוגזם ומעבר לממוצע אז אם אתם בעניין שלי אז תהיו כנים עם הקוראים שלכם". היא זכתה באינספור לייקים ותגובות. איך לא.

לא עבר הרבה זמן והסאגה התפשטה בכל הרשת כאשר כולם בוהים בדנהאם ובירכיה. המגזין עצמו טען שכך הם קיבלו את התמונה מהסוכנים שלה. מבחינתם, הם קיבלו את התמונה הזו, מסט תמונות של דנהאם שצילם רובן אפנדור מ-2013 בכלל ולא נגעו בה בכלל. המגזין אף הוסיף שהם מעולם לא מבצעים ריטושים על המצולמים שלנו כדי לשנות להם את הפיגורה. "גזרנו את דנהאם מהמגזין המקורי", ציינו. אחרי ההצהרה הזו דנהאם נאלצה להתקפל ומתברר שתקפה אותם מוקדם מדי וללא שום בסיס מוצדק.

 

לנה דנהאם

דנהאם תמיד הייתה אדם שיצא נגד מוסכמות ודימוי היופי ההוליוודי הקלאסי, המציג סלבריטאיות רזות באופן מוגזם. היא בעד דימוי גוף חיובי ומקדמת את זה בכל דרך אפשרית. כן לא מפתיע איך יצאה נגד תמונה זו.  אבל לאור המצב שנוצר היא התנצלה בפומבי על איך שתקפה את המגזין. היא הבהירה שאי ההבנה הצית את ההיסטוריה הארוכה והמורכבת שלה עם ריטושים. "זה מוזר להיתקל בתמונה שלך ולא לזהות את עצמך". היא גם הוסיפה: "אני רוצה לחיות בעולם הפרוע הזה, לשחק את המשחק ושיראו את עבודתי אבל אני גם רוצה להיות כנה לגבי מי אני ומאחורי מה אני עומדת".

המגזין ציין שהם שמחים לראות שלדנהאם עדיין יש נפש חופשייה ומורדת והם הציעו לה מנוי חינם. כלומר, הם יצאו הכי תותחים. דנהאם התנצלה וכתבה שהיא מודה להם על התגובה המהירה ועל אופן התגובה החיובי לגביה.

צילום: מסך

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך