11 עצות לנשואות מעורכי דין המתמחים בגירושין

נישואין זה לא עסק קל, יודעת כל אחת שהתחתנה ורק כאשר הגעתן לעו"ד המתמחה לגירושין הבנתן שאיפשהו, קרה משהו שאולי יכולתן למנוע. הנה כמה עצות מעולות מעורכי דין המתמחים בגירושין

02/03/2016
בריטני וונג, הפינגטון פוסט קבלו עדכונים מבריטני וונג,
  • RSS

נישואין זה לא עסק קל, יודעת כל אחת שהתחתנה. הסטטיסטיקה על אחוזי המתגרשים אינה מנחמת, אורח החיים רק מתיש ורק כאשר הגעתן לעו"ד המתמחה לגירושין הבנתן שאיפשהו, קרה משהו שאולי יכולתן למנוע. הנה כמה עצות מעולות מעורכי דין המתמחים בגירושין:

1. נישואים עמידים לא קשורים באהבה אלא בסובלנות

"האם את יכולה לסבול את כל השטויות וההרגלים המוזרים ומעצבנים של בעלך? אל תחשבי לרגע שזה הולך להשתנות. הוא הולך להישאר אותו דבר בדיוק. ככל שנתבגר ההרגלים שלו הולכים רק להתעצם אז אם אינך יכולה לחיות עם תכונה כזו כעת את בטח לא תוכלי גם בעתיד. עמידות אולי אינה תכונה רומנטית אבל היא המפתח לנישואים מאושרים". (עו"ד מליסה בוכמן)

2. תני לפרטנר שלך להנות מחמת הספק

"לפעמים אני רואה זוגות בתהליך הגירושים מפילים ומאשימים על הצד השני את הכל. מה הדבר הרע או הפוגע בלהניח משהו חיובי? גם אם את טועה, זה לא יפגע באף אחד ואולי זו תהיה תחילתה של ידידות מופלאה". (עו"ד רנדי קסלר)

3. אל תחששי לטפח את האגו של הפרטנר שלך מדי פעם

"מצחיק ככל שישמע, בן זוגך רוצה להרגיש חזק, סקסי ומושך. ראיתי בעבר זוגות שבוגדים בגלל שמישהו אחר נתן להם להרגיש טוב עם עצמם". (עו"ד כריסטיאן דנמון)

4. שימי את בעלך לפני הילדים

"זו אולי לא העצה הכי פופולארית, במיוחד להורים, אבל לאחר שראיתי זוגות מתרחקים אחד מהשני לאורך השנים אני יודע שזה נכון. כולנו עסוקים וקל מאוד לשים את העבודה, הפעילויות והילדים לפני בעלך. אל תעשי את זה! הרבה חושבים שצריך לשים את הילדים קודם אבל אם לא תשימי את בעלך במקום הראשון הקשר יילך ויהפוך למר וזה לא יעשה טוב לילדים בשום צורה. אם אכפת לך מנישואיך, תעשי זאת". (עו"ד קארן קובי)

זוג מאושר

5. אל תחכי עד שמאוחר מדי לעבוד על הנישואין

"תעבדו על הנישואין כל עוד זה קשר טוב. אל תחכו שתהיה בעיה. 'לעבוד' זה לא אומר ללכת לטיפול או ייעוץ. זה יכול להיות פשוט בקביעת דייט שבועי". (עו"ד קרלה שיף דונלי)

6. כשצריך לדבר על משהו טיימינג זה הכל

"אם את צריכה לבקש טובה, בקשה או להעביר ביקורת אז עדיף כאשר הצד השני נמצא בזמן הכי טוב שלו. לא כשהוא עצבני, כועס, מבואס או נמהר. תמיד תשאלי 'האם זה התפאורה הכי טובה למה שאני הולכת לומר?', אני נדהם מכמות הסיפורים בהם אני שומע איך מישהי העלתה משהו בפני הצד השני שלא קלט, התעלם או התרגז. להעלות משהו כשהוא עייף או לפני שיוצא לעבודה זה רעיון רע". (עו"ד ג'יימס סקסטון)

7. דעי שאת לא יכולה לשנות את הפרטנר שלך

אני מתבסס על הציטוט 'כשאנשים מראים לך מי הם – תאמין להם'. לרובנו יש תשוקה לשנות את הפרטנר, במיוחד נשים. אם זה לגרום לו ללבוש צבעים בהירים או להיות אחרת לגמרי מהטבע שלו. העניין הוא שאנחנו מי שאנחנו ואם לא תוכלו לחיות עם הצד השני עדיף שתלכו". (עו"ד ליסה הלפנד מאייר)

8. אהבה זה הדברים הקטנים

"נישואין זה עבודה אבל זה שווה את ההשקעה. תצאו לדייטים, תדברו בשפה הסודית שלכם, תעשו כיף, במיוחד תתמקדו בדברים הקטנים שעושים לכם את זה. תזכרו שאהבה נראית ומרגישה שונה ככל שהזמן עובר". (נטלי גרג)

9. תקשורת היא אבן היסוד של כל קשר

"כאשר זוגות באים למשרד שלי על מנת להתגרש זה בדרך כלל על סקס, כסף או התרחקות זה מזו. ברוב המקרים אלה הסימפטומים שהובילו אותם למשרד ולא הסיבה, שהיא היעדר תקשורת. אם זוגות היו טורחים לשבת ולהעלות נושאים שמפריעים להם ולדון ברגשות האמיתיים שלהם אז היו פחות מקרים של גירושים". (עו"ד פרד סילברברג)

10. תהיי מאזינה אקטיבית

"נסי להקשיב לבן זוגך בזמן ריב, אבל באמת להקשיב, גם אם את באה מנקודת מבט אחרת. תראי שאת מעריכה את דעתו ושאכפת לך". (ג'ייסון לבוי)

11. נישואין לא יהפכו לקלים יותר בסיבוב השני או שלישי

"אני שומע לקוחות אומרים 'כל כך נמאס לי מהבזבזנות שלו, האגואיזם או הקמצנות' ואני אומר להם שזה לא יהיה קל יותר בקשר הבא. נישואין זה עבודה קשה ואם את לא יכולה לעשות את העבודה הקשה אל תתחתני. הפעם השנייה או השלישית הן בדרך כלל קשות יותר".

צילום: שאטרסטוק


לכתבה המקורית בהפינגטון פוסט

הפינגטון פוסט הוא אתר החדשות והבלוגים המוביל בארצות הברית בייסודה של אריאנה הפינגטון. עם 10 מליון גולשים מידי חודש, הוא הפך למוקד עוצמה והשפעה על התקשורת ועל קובעי המדיניות בגבעת הקפיטולמיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה