מופע: אתי אנקרי מארחת את ריקי גל

אתי אנקרי יצאה בסדרת מופעים מיוחדת לנשים והפעם היא מארחת את ריקי גל. אל תפספסו, יש לנו הזמנות לחלק!

02/03/2016
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

הזמרת והיוצרת אתי אנקרי יוצאת  במופע חדש,  "אתי אנקרי מארחת", בו היא מלווה בהרכב של 4 נגניות. מדובר בסדרת מופעים מיוחדת לנשים כאשר בכל מופע תהיה אורחת חדשה. כעת תתארח, במופע השני בסדרה, הזמרת המשובחת ריקי גל. מדובר במסע לתוך השירים, כאשר אנקרי משוטטת בין האלבומים ונוסעת למחוזות של קודש וחול, מזרח ומערב ועבר והווה. מדובר במופע שמלכד בין שתי זמרות מוערכות, מיוחדות ונוגעות.

eti_634

מאחורי אנקרי שנים של עשייה מוזיקלית מקורית, תשעה אלבומים וזכייה ב"פרס ליבהבר" לסובלנות ופתיחות דתית. "אני לא יודעת איך להסביר את זה", מספרת אנקרי במיוחד ל"סלונה", "אבל קורה שם בהופעות לנשים משהו מאוד חזק, מעין שמחה. הופעה זה משהו שלאחרונה אני קוראת לו יותר 'ערב שירה', כי זה קשר חזק שנוצר בין מי ששר לבין מי ששומע, גם המפגש עם הזמרת שמתארחת וגם מול הקהל, נוצר שם משהו חזק, מאוד חזק.

"לאחר המופע הראשון בסדרה שבו התארחה יובל דיין היו תגובות מאוד חמות שהגיעו אלי ושמחתי לגלות שזה מתקבל בברכה גם על ידי גברים. המופע עצמו הוא סוג של חגיגה מבחינתי ואני מאוד אוהבת את הרעיון. יש משהו מאוד מיוחד בזה שקבוצה ממין אחד נפגשת. כשאני רואה למשל נשים רוקדות, יש שם משהו מאוד חזק מבחינתי. דרך אגב, יש תנועה כזאת לאחרונה בכל העולם, שלאו דווקא שקשורה לתשובה, אולי היא קשורה לתשובה של העולם, אבל יש הרבה מאוד מעגלי נשים, וזה לא סתם קורה עכשיו בעיני.

"זה מרגיש שהנשים מגלות את הכח והעוצמה שבאחדות שלהן. בחרתי  בריקי גל כאורחת שניה בסדרה מהסיבה הפשוטה שריקי היא זמרת מאז שהייתי קטנה. היא שייכת לנוף ילדותי ונערותי, וזה מעניין לי לעשות את המפגש הזה איתה. אני גם מנסה להתקרב ולעשות חיבור עם אמניות שאני יכולה להתקרב לאמנות שהן עושות, למוזיקה שלהן, ויכול להיות שיש הופעות שאני אזמין אמניות דתיות ולא רק חילוניות. בכלל, כל זמרת שאני בוחרת לעשות את זה איתה מופע משותף במסגרת הפרויקט הזה - זה מבחינתי לקרב חלקים בתוך עצמי".

 אנחנו מחלקות הזמנות למופע אז תמלאו את הפרטים למטה ואולי תהיו בין הזוכות!

 ריקי גל

רוצה לקבל הזמנה זוגית למופע של אתי אנקרי המארחת את ריקי גל?

מלאי את פרטייך בטופס המצורף ואולי תהיי בין הזוכות

*המופע יתקיים ב-9.3, בשעה 21:30 ב-"Havana Music Hall" רחוב יגאל אלון 126, ת"א

רכישת כרטיסים דרך אתר לאן 8780 

* המופע הינו מופע לנשים בלבד!!!

על מנת לקבל את ההטבה, כמה פרטים בבקשה

צילום של ריקי גל: אילן בשור, צילום של אתי אנקרי: תומר יעקובסון
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה