10 מיתוסים שחייבים לשבור על אורגזמה נשית

היא חייבת להיות קולנית, מקורה אך ורק בדגדגן והיא אפשרית רק עם אהוב ליבך. הנה רשימת המיתוסים על האורגזמה הנשית, שהגיע הזמן לזרוק מהחלון

25/02/2016
מורן מישל קבלו עדכונים ממורן
  • RSS

שאטרסטוק
השנה היא 2016. זה כבר לגמרי בסדר להגיד שלא רק שנשים נהנות ממין, אלא יוזמות אותו, רוצות אותו מעניין יותר ושגם את האורגזמה שלהן הן רוצות יותר צבעונית ופחות בגוונים של אפור.

במשך יותר מדי שנים מילאו לנו סרטי הקולנוע את הראש בפנטזיות על האורגזמה הנשית – היא תמיד מלווה בכינורות, עיניים מעפעפות, לב מפרפר, זרועות נמתחות בסלואו מושן וגניחות קלות ומעודנות.

מהצד השני יש את האורגזמה מהפורנו שמציגה את ההיפך הגמור, ולא אכביר מילים על זו דווקא, התמונה הזו תקועה היטב בראש של כולנו.

אז הלו, להתעורר מהפנטזיה בבקשה, ולסגור את החלון של הפורנו ומהר. הגיע הזמן לנער את האורגזמה שלנו מהמיתוסים שאופפים אותה. הנה רשימת ה-10 המובילים שהגיע הזמן להשליך מהחלון

שאטרסטוק

1. קוויקי זה לא לנשים

המיתוס אומר שאישה צריכה לפחות רבע שעה של משחק מקדים וגירוי ארוך ומתמשך כדי להגיע לאורגזמה. אבל בואו נודה על האמת, לפעמים קוויקי זה בדיוק מה שאישה רוצה ותתפלאו כמה מהר אפשר לגמור כשאת חרמנית. או שבעצם לא באמת תתפלאו?

2. המטרה בסקס היא תמיד אורגזמה

נכון שגבר חושב ועובד כך, אבל אצל נשים חלק לא מבוטל מההנאה היא באקט עצמו, שמה לעשות- אבל לא תמיד מסתיים באורגזמה. מה שכן, כדאי לברר האם את (או הפרטנרית שלך במקרה שהקורא הוא גבר) בסדר עם אקט שנגמר ללא אורגזמה – ואם לא, אז לדאוג להביא אותה, גם אם הגבר שלך כבר הגיע על סיפוקו.

שאטרסטוק

3. אישה חייבת לאהוב בשביל לגמור

הרומן הרומנטי רוצה שנחשוב כך, אבל אישה צריכה להיות חרמנית ולהחזיק בראש תמונה מגרה כדי להיכנס לעניינים וגם כדי לגמור אותם. אה,אה,אה,אהבה? זה בונוס נפלא, אבל לא הכרחי.

4. כל אישה יכולה להגיע לאורגזמה בקלות

הסקסולוגית ד״ר שלי ורוד, מסבירה שאמנם לרוב אם אין בעיה פיזיולוגית זה כך, אבל יש נשים שמסיבות שונות לא מספיק מיודדות עם האזור האינטימי הזה בגופן ולא יודעות כיצד להגיע לשיא, או שאפילו נרתעות מהתחושות כאשר הגירוי מתגבר. ״במקרים כאלה נדרשת ממש למידה של החוויה, ואוננות למשל היא דרך מצויינת לתרגל את התחושה, ללמוד מה נעים לך ומה לא ולמצוא את הדרך המתאימה ביותר עבורך להגיע לאורגזמה.״

שאטרסטוק

5. לא משנה התנוחה העיקר גירוי הדגדגן

״כל אישה היא חד פעמית ולא דומה לאף אחת אחרת. מחקרים מסויימים אומרים שקיימת רק אורגזמה דגדגנית. אבל ידוע שיש שמגיעות לאורגזמה רק על ידי גירוי הדגדגן, אחרות זקוקות לחדירה בעוצמות שונות או בתנוחות שונות.״ אומרת ורוד. בקיצור- תחפשו את השיא שלכן, זה לא מובן מאליו היכן הוא מתחבא.

6. מולטי אורגזמה זו המצאה

ברור שיש כאלה שהיו מעדיפים לחשוב כך, אבל לא. למעשה היא ממשית, ובעזרת תרגול וריכוז ברת השגה בהחלט. שווה להתאמץ.

7. נשים לא מפנטזות על אחרים אם הן מרוצות בקשר שלהן

אם אתן רוצות שאגיד את זה לאיש שלכן תמצמצו פעמיים, אבל בינינו אין כמו פנטזיה טובה כדי לתבל יחסי מין, במיוחד אם את נמצאת במערכת יחסים ארוכת שנים. זה לא אומר שאת לא אוהבת אותו או לא מסתפקת בו, אבל המוח שלך לפעמים צריך קצת חומר עזר כדי לעוף.

שאטרסטוק

8. לא צריך ויברטור אם יש לך פרטנר טוב

גם ובעיקר אם יש לכם סקס משגע, צעצועי מין יכולים לתת גוונים חדשים של תשוקה ולעורר אתכם לכיוונים שעוד לא הכרתם. אם אתם זוג פתוח ומתואם למה בעצם לא לנסות את זה?

9. רק אם הפרטנר שלך מכיר אותך טוב תוכלי לגמור

למעשה עדיף שאת תכירי את עצמך הכי טוב שניתן כדי שתוכלי להנחות את הפרטנר שלך למחוזות חפצך. גם פרטנר בסטוץ יכול להביא אותך לשיא אם רק תגידי לו בדיוק מה עושה לך את זה.

10. אם היא לא צועקת היא מזייפת

טוב, כבר אמרתי לסגור את החלון של הפורנו, לא?! לא כל הנשים מדברות אותו דבר ולא כולן גומרות אותו דבר. אורגזמה קולנית או שקטה, העיקר שהיא נהנתה, פשוט תשאלו.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך