תמונות ראשונות של קייט מוס התגלו במגירה

באופן מקרי התגלו תמונות נדירות מסשן הצילומים הראשון של דוגמנית הצמרת הגדולה בעולם. הצלם לא חשב שהיא תצליח אבל כידוע, הפכה מוס לאייקון יופי נצחי. להתעלף מרוב יופי

24/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

כבר מזמן שקייט מוס היא הדוגמנית האהובה עלי בעולם. משהו בה פשוט כובש אותי בכל תמונה. אני חושבת שבחיים לא אמצא בחורה שמצליחה לרגש אותי יותר ממנה לאורך הקריירה. הקוליות, הנונשאלנטיות, הסטייל,הפאסון, העיניים האלה, היכולת להיות מספר 1 במשך עשורים. אי אפשר להתחרות בקסם הזה. לכן כשקראתי שנמצאו תמונות חדשוות של קייט דה גרייט כמעט הזלתי דמעה.

אוון סקרארביינה (Owen Scarbiena) הצלם שתיעד אותה, כנראה לא הבין מה הנכס שהוא החזיק במגירה שלו. שנה אחרי שהתגלתה האייקון בשדה התעופה על ידי הסוכנת שרה דוקאס הוא התבקש לצלם את מוס הצעירה.  "לקייט לא היו דעות קדומות מראש על איך דוגמנית צריכה לעמוד", סיפר הצלם ל-VICE, היא הייתה פשוט היא, מה שאהבתי. זה היה קצת מוזר אבל טבעי".

קייט מוס

התוצאה, כפי שניתן לראות, קסומה לגמרי ומוס נראית רעננה ומדהימה בחולצה לבנה של בית הספר ומכנסונים קצרים. היא נראית בלתי מתאמצת ולמעשה, הנערה המושלמת, בת -15 מראה כבר אז כמה ענוגה ופוטוגנית היא. הצלם הבהיר שלמרות שחיבב אותה הוא לא ראה בה אגדה עתידית ולא צפה שהיא תהפוך לאחת הדוגמניות הגדולות בתבל מאז ומעולם. "לא חשבתי שהיא תצליח כי היא לא נפלה למשבצת היופי הסטנדרטי ששלט אז. היא לא הייתה מטר שמוניםנ והיה לה את הגמלוניות המשגעת שלה שלא אומץ עד אז על ידי ההמון".

קייט מוס

מאחר ולא ממש התרשם מהפוטנציאל, זה רק טבעי שיאבד את הנגטיבים באיזו מגירה. אבל הנה אנחנו, ב-2016 מביטים על ימיה הראשונים. בהחלט החומרים מהן עשויות אגדות. הוא החליט לשלוף אותם רק כאשר חבר הזכיר לו על הסשן צילומים. כיום התמונות יופיעו בתערוכה ב-Zebra One Gallery. 

קייט מוס

צילום: Owen Scarbiena
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה