הפוסט הסוחף של סקרלט ג'והנסון

הכוכבת ההוליוודית העלתה פוסט שהפך ויראלי ברשת לאחר שניפצה את הסגידה העיוורת לסלבריטאיות והציגה את עצמה ללא איפור. המסר? תאהבו את עצמכן כמו שאתן

24/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

הכוכבת ההוליוודית, מרילין מונרו המודרנית, הצליחה לסחוף את מעריציה אתמול עם פוסט שהפך ויראלי ונגע בדיוק במקום הרגיש של כל בחורה: המראה שלה. כן, פעם בכמה זמן מתעוררת סטארית בינלאומית ומרגיעה את האוהדים שהיא רק נראית מושלמת אבל רחוקה מכך. זה תמיד עובד כי אנחנו לא מצפים מכוכבות לרדת אל העם, להיחשף כמו שהן ובגדול, להסיר את המסיכות.

הפעם ג'והנסון כתבה על כך וכצפוי, זכתה בים לייקים. יותר נכון, מעל 15 אלף איש עשו לייק והפוסט קיבל אינספור תגובות ושיתופים. על פניו מדובר בפוסט קיטשי שקראנו בכל מיני גרסאות כאלה ואחרות אבל כשזה מאחת הכוכבות הגדולות בעולם, שמציגה גם תמונת פנים ללא איפור, זה כובש. אין מה לעשות. בכל זאת, מדובר בסקרלט.

כך כתבה הסטארית:

"מאחורי הגלאם, האיפור והבגדים הנוצצים, ישנה בחורה רגילה שבמקרה יש לה ג'וב רגיל. ראיתי נערות צעירות העוקבות אחר סלבריטאיות כדי לנסות להיות אחת מהן. הן מנסות לשמר שלמות. יש להן את הגוף המושלם ואת גוון עור מושלם. הן לא מודעות לגמרי לעובדה שמאחורי המראה ישנם הרבה מעצבים, מאפרים ועורכי פוטושופ, כל ההבנה שלהן על יופי מתערער. אין טוב בלהיראות טוב אם כל הזמן אתן מודעות לאיך שאתן נראות. את צריכה להיות משוחררת ולאהוב את עצמך האמיתית. גם את עצמך בלי איפור, כדי שגם אם את מביטה למראה את יכולה לחייך ולהלל את האי שלמות שבך. איך את מצפה שיאהבו אותך אם לא תאהבי את עצמך? אז קודם כל תאהבי את עצמך בתור מי שאת ולא מה שהעולם מצפה שתהי. כל מה שאת צריכה זה לב ענק ולהיות בעלת חמלה כלפי אחרים. אני מקווה שתעבירו את המסר הלאה ותתנו לאנשים לדעת שאתן מעריכות יופי פנימי יותר מחיצוני".

מלכה, נו.

סקרלט
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה