10 הדיאטות הכי מופרכות של סלבריטאיות

הן יפות, עשירות, מפורסמות וקצת מטורללות, אם להסתמך על הדיאטות הביזאריות הללו שהן עשו מתישהו בחייהן. אלה הטירופים של ביונסה, מדונה, כריסטינה אגילרה, ברוק שילדס ועוד. לא לנסות בבית, באמת

22/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

לרזות זה לא עסק פשוט. דיאטה היא מילה נרדפת לסיוט ונשים בכל רגע נתון מייללות ומחכות לתוצאות, קרי, לרדת קילו פה וקילו שם. אצל הסלבריטאיות מדובר בכלל בטירוף כי מצופה מהן להיראות מושלם בכל רגע נתון. אפשר רק לדמיין את הטרפת שהן חוות ואת השטויות שהן עושות כדי להוריד משקל עודף או סתם כדי להיראות כמו מקל מהלך. בכל זאת, הן מוקפות בשפים, מאמנים, רופאים ומי לא אז זה די מתבקש שהן יגיחו עם רעיונות מוזרים, שלא לומר, הזויים ברמות. הנה כמה מהדברים המופרכים שהן עשו ולא כדאי לאמץ:

1. הדיאטה של אנדריאנה לימה, מלאכית "ויקטוריה סיקרט"

דוגמנית הצמרת הברזילאית שיתפה איך היא פוצחת בדיאטה 9 ימים לפני התצוגה הגדולה ומוותרת על מזון מוצק. היא מכניסה לגוף רק נוזלים, יותר נכון, שייקים עם פרוטאין, ביצים והרבה ויטמינים. היא לא מוותרת על אימוני כושר פעמיים ביום ואז, 12 שעות לפני התצוגה היא לא שותה כלום. זוועה.

2.  דיאטת "הניקיון" של ביונסה

כדי לרזות ולהתאים לדמות שלה מ-"Dream Girls" סיפרה הסטארית ב"אופרה ווינפרי" שהיא עוברת תהליך התנקות: לימונים, פלפלים וסירופ מייפל כדי להוריד הרבה ממשקלה ב-14 יום. היא לא החזיקה מעמד ועברה לדיאטות שפויות יותר.

3.  השיבולת שועל של אן האת'ווי

במשך שבועיים אכלה הכוכבת שני ריבועי שיבולת שועל יבשים כדי שדמותה ב-"Les Miserables" תיראה חיוורת וכמעט מתה.  היא עצמה סיפרה שבדיעבד זה היה די פסיכי.

4.  דיאטת המרק של אליזבת הארלי

היפיופה הבריטית, אקסיתו של יו גרנט וכוכבת "גוסיפ גירל" סיפרה שכל פעם שהיא בקטע של להשיל קילוגרמים היא פוצחת בדיאטת "גרגיר הנחלים" ומסתפקת ב-6 מנות מרק של זה. אין לתאר.

madonna_575

5. אוכל התינוקות של ג'ניפר אניסטון

מודה, גם אני אהבתי גרבר בננה עד גיל מאוחר אבל אניסטון מתעלה על זה ביג טיים. כאשר עבדה על סרט עם אדם סנדלר הכוכבת סיפרה שהיא הייתה ניזונה על 14 מנות של מזון תינוקות.

6. דיאטת האשכוליות של ברוק שילדס

הכוכבת הזו החליטה כנראה לאכול חצי אשכולית לפני כל ארוחה כי היא האמינה שזה יכול "לשרוף" את השומן.

7. דיאטת הוויסקי של ליידי גאגא

לא ברור, אבל הכוכבת לכאורה שתתה וויסקי, התאמנה ונלחמה בהנגאובר ביחד. נשמע כמו מתכונת בטוחה לשינה עמוקה.

ביונסה

8. דיאטת הצבעים של כריסטינה אגילרה

בעיני הכוכבת הזו להוסיף צבע לדיאטה שלך מבטיח שתקבלי את מה שאת צריכה מבחינת ויטמינים. כן, זה הרעיון המשעשע. היא אכלה ביום ראשון מזון לבן, ביום שני מזון אדום וכך הלאה. טוב, הייתי רואה רק שחורות מכל זה.

9.  הדיאטה המיקרוביוטית של גווינת' פאלטרו

מדובר בדיאטה נוקשה מאוד המבוססת על אוכל טבעוני. אחר כך היא מבצעת תוכנית ניקוי בה היא אוכלת מנה אחת ל-21 יום. מיי גוד. והכי מוזר: היא לועסת כל ביס 13 פעם, בהנחה ולקחה ביס גדול. אכן, פסיכי.

10. דיאטת החיידקים של מדונה

הזמרת לא מפסיקה להפתיע ואחת הדיאטות המשוגעות שלה היא זו, בה השף שלה מכין מזון עם הרבה סיבים ועשיר ב"חיידקים טובים". יעני, החיידקים ילחמו נגד סרטן ויעזרו בעיכול. היא בונה על גידול  חיידקים בצואה שלה ובאמת לא ברור למה. מילים כה יפות לסוף פוסט, תודו.

צילום: גטי

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה