ההעצמה הנשית מתחילה בנעליים

2016 היא שנת הנשים של adidas, ולכבודה השיקה החברה נעל ריצה שנוצרה עבור נשים, על ידי נשים, ומציעה שילוב בין טכנולוגיה מתקדמת לעיצוב אופנתי, ביצועים ספורטיביים ולוק מנצח

22/02/2016
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

אדידס כתבה שיווקית פיור בוסט

חברת adidas ממשיכה לקדם את ענף ריצת הנשים. לאחר שהכריזה על 2016 כשנת הנשים והקימה קבוצות ריצה לנשים בלבד שמשגעות את סלונה - findyourmore# - שמתאמנות בליווי צוות מקצועי במטרה לעמוד על קו הזינוק של מרתון תל אביב בסוף החודש, הודיעה החברה על השקתה של נעל ריצה חדשה לנשים בלבד - PureBOOST X.  חברת adidas היא הראשונה בהיסטוריה שעושה מהלך מסוג זה. הסלוגן שמלווה את הקמפיין הוא: "יוצרה עבור נשים, על ידי נשים".

 אדידס כתבה שיווקית פיור בוסט

הנעל היא פרי פיתוח משותף עם ספורטאיות מרחבי העולם המבוסס על שנים של בדיקות ומחקר, והן עוצבו בהתאמה למבנה הרגל הנשית. PureBOOST X היא נעל ריצה שמציעה שילוב בין טכנולוגיה מתקדמת לעיצוב אופנתי, ביצועים ספורטיביים ולוק מנצח. מעצבת העל הבינלאומית סטלה מקרטני, אשר עובדת עם adidas זה מעל לעשור, השיקה גרסה משלה לנעל.

את קמפיין ההשקה לנעל החדשה ליוותה רובין ארזון, עו"ד לשעבר, שהקדישה את חייה לספורט מכל הסוגים. היא התפרסמה בין השאר כשרצה חמישה מרתונים בחמישה ימים, ובראיונות היא מתוודה שהיא פשוט מכורה לזיעה. לרובין עמוד אינסטגרם מטופח אשר לו יותר מ-30,000 עוקבים [email protected]

 אדידס כתבה שיווקית פיור בוסטרובין ארזון. 5 מרתונים בחמישה ימים 

הנסייניות שלנו העידו על מראה נעל ותחושה חדשניים לחלוטין: הקשת המרחפת בגפה עוטפת את מרכז כף הרגל מלמטה וכך מעניקה תמיכה ייחודית אותה ניתן להרגיש לאורך כל הריצה.

גפת הנעל נמתחת ומתאימה עצמה לתנועת כף הרגל ולמערכת שרוכים בנעילה ייחודית, וביחד הן מספקות התאמה אישית לכל רצה. הנעל מחבקת את הרגל מהעקבים ועד הבהונות, העיצוב מאפשר גמישות בכל נקודה ומאפשר תנועה טבעית לכף הרגל. הנעל מגיעה במידות 36-41 ומחירה 599 ש"ח.

אדידס כתבה שיווקית פיור בוסטתגיות: ,

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה