מנערה שמנה ודחויה לגורו לייפסטייל במדיה

בצעירותה סבלה טניה ריבאקובה מבריונות קשה כאשר בני כיתתה צחקו על משקלה. כיום היא צוחקת אחרונה לאחר שרזתה והפכה לגורו לייפסטייל בארצה

17/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אין כמו סיפורי סינדרלה, תשאלו את הבחורה המקסימה הזו מרוסיה, טניה ריבאקובה (Tanya Rybakova) שסבלה בתיכון מבריונות קשה שהובילה אותה לדיכאון עמוק. במשך שנים היא הפכה לשק החבטות בכיתה ותלמידי בית הספר צחקו על המשקל שלה. הם גם לא הזמינו אותה למסיבת הסיום וכך היא העבירה את השנים בחדר בוכה. העתיד היה נראה שחור.

tanya

אבל ריבאקובה, 25, לא נכנעה למפגן הרוע והיא הפנימה שהנקמה הכי טובה היא הצלחה. היא שקלה 107 קילו והצליחה להוריד כ-60 קילו ממשקלה ולהפוך ללא פחות מגורו לייפסטייל בארצה, עם כ-300 אלף מנויים ואינספור עוקבים ברשת. עבורם היא דמות מעוררת השראה, כזו שהביסה את כל "הנשמות הטובות". "הייתי במצב שלא רציתי לחזור לבית הספר. לסבול ממשקל עודף הרס לי את הביטחון העצמי".

מדובר במי שהייתה הראשונה להעלות סרטון על ירידה במשקל בארצה והפכה לסנסציה. "בדיעבד אני מבינה שבגלל שבאתי ממשפחה דלת אמצעים אכלתי הרבה שיט ולא הכנסתי לגוף מזון בריאות לא ידענו שזה לא בסדר ופשוט השמנתי. נוצרו לי בעיות בריאות. ניסיתי דיאטה אחרי דיאטה כדי לנסות להרזות ולא עזר".

Capture5

שלוש שנים לקח לה להוריד במשקל. "הפחתתי בסוכר ושומן ושחיתי 3 פעמים בשבוע באגם ובבית עשיתי כושר". היא אף עברה ניתוח להסרת העור העודף ווכיום היא מטיילת בכל רחבי העולם, מרצה ומקדמת את עצמה ואת אורח חייה הבריא והפוטוגני אותו היא חושפת באינסטגרם שלה. חשוב לה לגרום לאנשים לשנות תפישה במוח כי משם הכל מתחיל.

על הדרך היא גרמה לכל מי שהתעלל בה בימי בית הספר לכנות אותה כיום "יפהפיה". לדבריה, היא לא נוטרת להם טינה ושכחה מזה. הם היו צעירים ו"כולם עושים טעויות". הכי ניצחון מתוק. מדובר בהחלט בבחורה יפה שהצליחה למנף את סיפורה האישי להצלחה כלכלית וסיפוק אישי. "זה לא רק להרזות. זה לצבור ביטחון, לחשוב ולחיות אחרת". איזו מלכה, הא? לא בגלל שרזתה אלא בגלל שהחליטה לחיות בריא יותר ולעזור לאחרות לעשות כך גם. אז בפעם הבא שיתעללו בכם תזכרו אותה.

טניה

 צילום: מתוך האינסטגרם שלה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה