13 כללי הסקס שלא מדברים עליהם

אומרים שאין חוקים בכלום וכל אחת צריכה לעשות מה שטוב לה ועדיין, ישנם כמה כללי זהב שנכונים עבור כל אחת בין הסדינים. כן, כולנו באותה סירה, כלומר, מיטה

17/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

זוג סקס

מילה כה קטנה כמו סקס יכולה לייצר כאב ראש לא קטן בכלל. מה לעשות, איך, כמה ולמה הן שאלות שמספקות כל מיני תשובות ומה שנכון לך לא יהיה נכון למישהי אחרת.

אבל ישנם כמה כללים מוצקים שנחשבים לנכונים עבור לא מעט נשים. הם פורסמו במקור ב"מארי קלייר" ואתן יכולות כמובן להתעלם מהם אבל תמיד כיף לקרוא שדברים שקורים לבחורות אחרות יכולים לקרות גם לך. כולנו באותה סירה, או שאומר, במיטה. אז הנה הם, כללי הזהב הקטנים:

1. הפעם הראשונה שלך עם הפרטנר לא יהיה הכי מושלם בעולם. מה לעשות, רק הכרתם ואתם עדיין לא בקיאים במה עושה לו טוב וכמה וגם הוא לא בעניינים לגמרי. אל תילחצי, הבחור מבסוט מזה שאת בכלל במיטה שלו!

2. פורפליי זה כן חשוב ושלא יגידו לך אחרת! זה מכניס אתכם לעניינים, מעניק אפשרות לקחת את הזמן באיזי ולא למהר. יעני, בלי זבנג וגמרנו. זה באמת יכול לעשות את כל ההבדל שם בין הסדינים.

3. אם הוא אי פעם זורק לך הערה פוגענית על הגוף שלך פשוט קומי ולכי. אל תביטי לאחור. הוא לא שווה את זה.

4. עזבי את כל הדיבור התינוקי מחוץ למיטה בזמן סקס אלא אם זה הקטע הקינקי שלכם. בכל זאת, אתם ילדים גדולים! נסי משהו קצת יותר מסעיר.

5. סקס יכול להיות מצחיק. קולות מוזרים, פרצופים הזויים, אל תהפכו את החוויה למעיקה או מביכה. תזרמו עם הרגעים ותצברו חוויות. כשמשהו מצחיק הוא כבר לא מוזר.

6. אם את כבר עירומה לגמרי תיפרדי גם מהגרביים. זה פשוט מדכא את הליבידו. אל תשאלו למה.

7. אם לא תגידי מה טוב לך במיטה יכול להיות שלעולם לא תרגישי כמו שאת רוצה. כן, תקשורת זה עניין קריטי גם בין הסדינים. אל תפחדי להביע את עצמך או לבדוק מה עושה לו את זה. אף אחד לא קורא מחשבות.

8. אל תרגישו רע עם לא הלכתם לישון כפיות. לפעמים כל אחד זקוק לפינה שלו. גם בתחילת הקשר.

9. אל תלכי אחרי סקס ישר הביתה אם את כן בעניין של קשר. זה קצת מעליב עבור הצד השני, אלא אם יש לך סיבה טובה. גם את לא היית רוצה שמישהו ששכבת איתו יקום וינטוש אותך לפתע.

10. לא משנה כמה הוא חמוד וכמה נוח לך – אם את צריכה להשתין קומי ותעשי זאת. גם באמצע להט העניינים. אין טעם להתאפק מנימוס.

11. סקס על הבוקר יכול לרפא הנגאובר ובכלל, להזכיר לכן למה נשארת שם מכתחילה.

12. את לא צריכה לצרוח, לגנוח או לשחק אותה כוכבת פורנו. סרטים לחוד ומציאות לחוד. תהי את. תהי בטוחה שהוא לא מחכה לזה בהכרח ויכול להעדיף בחורה שקטה. אל תרגישי שאת "מאכזבת".

13. תתעלמי מכל החוקים. הם נועדו כדי שתשברי אותם.

צילום: שאטרסטוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה