6 סימנים שהגיע הזמן להיפרד מבן הזוג

מתי יודעים שזו "תקופה קשה" שתעבור או שהקשר הזוגי עלה על שרטון? לא פשוט בכלל אבל הסימנים הבאים יוכלו לכוון אתכן מחוץ לדלת

16/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

זוג

זוגיות היא עסק קל. כל אחד יודע שמדובר בחיבור חמקמק שיכול להתהפך עליך תוך דקה. הרבה מהקשרים שלנו צריכים היו להיגמר מזמן, אם היינו ישרים עם עצמנו. לא פעם קרה שאחרי הפרידה אנחנו הולכים אחורה במוח ומתחילים להבין שבעצם, הקשר כבר הסתיים לפני שהוא נגמר בפועל. עצוב, טרגי ומדכא אבל לפעמים עדיף לדעת שהגיע זמן לחתוך מאשר לגרור קשר ללא עתיד.

כמה מומחים פירטו בכתבה שפורסמה ב-"Women's Health" את הסימנים שהגיע זמן להיפרד. הם הסבירו מתי זו "תקופה קשה" שתעבור ומתי כדאי פשוט להמשיך הלא, לבד. לפעמים קשה להבחין ואנחנו חוזרים על דינמיקה מעגלית והרסנית שנראית לנו "טבעית". רק כשאנחנו מתנתקים אנחנו יכולים להבין שאולי זה היה לטובה.

 1. אתם רבים על הכל

לריב זה בסדר אבל אם אתם רבים על כל שטות, פרטים קטנים וחסרי משמעות, זה יכול להעיד שמשהו לא תקין בקשר.

2. אתם נשארים בעבודה יותר ויותר שעות

הרעיון באהבה זה שאנחנו תמיד רוצים עוד ממנה. אם אינכם ממהרים הביתה כדי לראות את אהובכן אז הגיע הזמן לשאול את עצמכם למה.

3. כל מה שהפרטנר שלך אומר מפריע לך

אולי זה ההרגלים שפעם לא הפריעו לך וכעת מטריפים אותך או ש-97 אחוז ממה שהוא אומר עולה לך על העצבים. מה שבטוח, אם זה קורה שוב ושוב אתם מתחילים להתרחק.

4. את באה עם תירוצים לא לקיים סקס

אם את מתחילה להמציא כאב ראש כל יומיים אז כנראה שהרעיון של מגע מלחיץ ומעיק עליך ואין לך רצון לחלוק אינטימיות עם הצד השני. זה בסדר אם לא רוצים להיות כל הזמן מכורבלים בסקס לתקופה מסוימות אבל אםזו מגמה אז יש בעיה.

5. את לא יכולה לחכות ל"ערב בנות"

אם את קובעת יותר ויותר עם חברות ולא יכולה לחכות לראות אותן ולצאת מהבית אז אולי זה לא רק בגלל שכל כך כיף איתן ופשוט בא לך לברוח מהבית כי לא טוב לך.

6. את מפלרטטת עם גברים אחרים

זה דבר אחד לראות סרט עם ריאן גוסלינג ולרייר עליו או לרצות להתחיל עם מישו, לזרום עם הפלירטוטים של מישהו שמתחיל איתך. זה סימן שאת לא לגמרי מרוצה מהקשר הקיים ומחפשת "משהו בחוץ" שיוציא אותך מהקשר.

צילום: שאטרסטוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך