הרבה סקס אוראלי יכול להציל את חייכן

מחקר חדש מצא שריבוי פרטנרים במיטה יכול להפחית בקרב נשים את הסיכוי לחלות בסרטן אוראלי. אז קדימה חברות, זה הזמן להתפרע בין הסדינים. בכל זאת, בריאות מעל הכל!

16/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

 בחורה בסקס

כן, היינו שם כבר. סקס זה חשוב. סקס זה בריא. סקס זה כיף. אבל בימים אלה חוקרים חושפים סיבה טובה מאוד למה כדאי לכן לקפוץ למיטה ולעשות את זה הרבה–  כך תפחיתו סיכויים לחלות בסרטן אוראלי. מתברר שלשכב עם הרבה גברים יכול להיות בריא ולעזור לנשים לפתח מערכת חיסון עמידה בפני HPV ולמנוע סרטן הפה והגרון. כן, סקס יכול להציל חיים.

בעוד לנשים סקס ממש משתלם בהקשר זה, לגברים הסיכוים לחלות בסרטן זה הוא פי 2. אצלם הסיכוי לחלות בסרטן ראש או גרון דווקא עלה עם מספר הפרטנריות. במילים פשוטות: לאישה שווה למצוא כמה גברים שיהיו מוכנים לפנק אותה שם למטה וגם בשפתיים בעוד שלא נמצאו יתרונות דומים עבור הגברים – חוץ מהכיף שלהם אולי לגוון בחורות אין שום הצדקה בריאותית.

משהו במפגש המיני הראשון בין אישה לגבר חדש עוזר למערכת החיסון שלה להתחזק ולפתח עמידות ואף מונע דלקת אוראלי. מערכת החיסון של הגבר, לעומת האישה, לא מגיב בהתאם. לא רק שגברים יסבלו מזה יותר, גם ייקח להם יותר זמן להתגבר על זה. לפי המחקר הזה באמת לא כיף להיות גבר! עבור רוב המקרים, הווירוס יעבור תוך שנה-שנתיים אבל אם זה לא קורה אז זה יכול להתפתח לסרטן אוראלי בפה ובגרון. בקיצור, חברות, זה הזמן לחגוג קצת!

צילום: שאטרסטוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה