10 מחוות מנצחות ליום אהבה

וולנטיינ׳ס הוא הזדמנות מצויינת להקדיש תשומת לב ליום אחד לאהבה ולזוגיות. 10 מחוות אהבה מנצחות

11/02/2016
carmitas קבלו עדכונים מכרמית
  • RSS

שאטרסטוק
בימים אלה, כשרחובות הכרכים הגדולים בעולם נצבעים בלבבות אדומים וססמאות נוטפות מילות אהבה, אצלנו יש ביקורת על ציון חג בינלאומי על שם קדוש נוצרי. אבל ממש כמו שאני לא מבינה למה להסתפק בלביבות רק בחנוכה או בעוגת שוקולד טובה רק ביום הולדת, גם כאן אני שואלת – אם כל יום הוא יום יפה לאהבה, מה אכפת לי איזה קדוש מיתולוגי קיפח חייו לשם כך?!

אז אפשר לבחור בין זר פרחים מושקע לתכשיט מאוד מושקע, אבל אהבה הרי לא נמדדת בכסף ולא מגיעה עם שליח. לכן השקעתי וחיפשתי מחוות אהבה מושקעות באמת שיתאימו לכל יום שבו תבחרו להראות לחצי השני שלכם כמה הוא יקר לכם. מעבודת יד ועד סקסי ממש, ומבחינתי אפשר גם לערבב ביניהם כמובן, 10 מחוות שירככו אפילו את הקשוח שבלבבות

1. אלף נשיקות – הכינו משחק לוהט לערב האהבה שלכם. כיתבו סוגי נשיקות על פתקי נייר – נשיקה רומנטית, נשיקה סקסית, נשיקה עם נשיכות, נשיקה עד שנגמר האוויר ועוד כיד בדמיון הטובה עליכם. הכניסו את כל הפתקים לשק קטן ושחקו בשליפת הנשיקה התורנית. פנו לכם הרבה זמן לזה, זה משחק שמזכיר כמה כיף להתנשק.

2. שביל הזהב – הכינו מתנה קטנה ומשמעותית והטמינו אותה במחבוא בחדר השינה. סמנו שביל בעזרת עלי ורדים בצבע האהוב על בן/בת הזוג מהכניסה, שיבטיח שהם יגיעו ממש עד לנקודת היעד.

3. אוהב מתנות יחיה – אם כבר הצעתי מתנות, אז זה לא צריך להיות משהו גדול, אלא יותר לתשומת לב. עדיף מתנה שאפשר לעשות איתה משהו ביחד – שמן עיסוי, צעצוע סקסי או מצעים חדשים ומפתים.

שאטרסטוק

4. אוכל לאהבה – אין כמו אוכל כדי להעביר רגשות. בשלו לאהוביכם ארוחה קלילה, צבעונית, בטעמים מרעננים, אסתטית מאוד. ערכו שולחן לאור נרות, ואל תשכחו קינוח. עדיף כזה שיכול לעבור איתכם לשלב הבא של הרביצה על הכורסה, עדיף עוד יותר קינוח שיהיה שימושי במיטה.

5. לוח השראה - איספו תמונות מכל הרגעים המיוחדים שלכם בשנה החולפת ושילחו אותם להדפסה. בדיוק כך! אהבה לא יכולה להישאר בפורמט דיגיטלי לנצח, לכן הכינו לוח תמונות מעוצב ומקושט שיזכיר לכם את כל הרגעים היפים.

שאטרסטוק

6. עם אהבה לא קונים במכולת – אבל בכל זאת, הכינו ׳רשימת מכולת׳ של כל התכונות והסיבות שאתם כל כך מאוהבים בחצי השני שלכם. זה פתק שיישמר לזמן רב בארנק.

7. צייר לי אהבה – סדנאות בזוג זה מגניב תמיד. אבל כשמחפשים משהו מקרב, מיוחד וסקסי אין כמו רישום בעירום. יש סדנאות כאלה, חפשו אותם וציירו זה את זו ולהיפך. אתם תודו לי.

שאטרסטוק

8. סקס דייט – אם מזמן לא קיבלתם הזמנה לסקס איטי, מושקע כמו פעם, די לחכות. אהוביכם מאוד ישמחו לקבל הזמנה כזו מכם. תתחילו בטיזר בוואטסאפ והמשיכו בתכנון הדייט המושלם. בחרו ריח, לבוש, צעצועים, אביזרים. נו, אתם מכירים אותם יותר טוב ממני.

9. שירי אהבה – פעם היינו מקליטים אוספים על קלטות או צורבים על דיסקים. עוד לפני כן היו שרים סרנדות מתחת לחלון. היום אני פשוט שולחת אתכם להכין פלייליסט מושלם, מרגש, מעורר וסקסי, להקדיש אותו לאהוביכם ולעשות לצליליו מה שעושים כשאוהבים.

שאטרסטוק

10. פשוט לאהוב – כבו את הנייד. אל תדליקו טלוויזיה הערב. אל תענו לטלפון בבית. שימו שלט ׳נא לא להפריע׳ למקרה שיונת דואר תגיע – בקיצור, תתנתקו. ערב של אחד על אחד, רק שניכם, כשכל תשומת הלב ממוקדת באהבה, באמת שלא צריך יותר מזה.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה