10 טיפים להשגת האיפור של קים קרדשיאן

תהיתן איך האיפור של קים קרדשיאן נראה תמיד כל כך מושלם? המאפר האישי שלה חשף כמה טריקים וטיפים שיעזרו לכן לאמץ את "המראה הטבעי" הכי מושקע בעולם

11/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

קים קרדשיאן

נשים בכל העולם חולמות ללהתאפר כמו גורו הטראש קים קרדשיאן. אמנם מדובר באחת הדמויות השנויות במחלוקת אבל לא מעט יסכימו שהבחורה תמיד מצליחה להיראות מתוקתקת ונטולת פגמים בכל הנוגע לאיפור שלה. מדובר במראה מהמם בכל קנה מידה. אחראי ליופי הזה הוא המאפר האישי שהפך לכוכב בעצמו, מריו דוידאנוביק. האיש חשף איך הוא משיג את המראה המהפנט של הקרדשיאנית והנה הם: 10 טיפים להשגת השיק של קימי.

1. איפור קודם שיער אחר כך

הנשים אותן מאפר המאסטר מתחילות קודם מהאיפור, הסיבה היא כדי שהספריי ושאר חומרי השיער לא יגעו בפנים. זה חוק אצלו, מתברר. כדי שהפרצוף יהיה פרפקט לפני שהוא מתחיל לגעת במחלפות של קרדשיאן הוא דואג שהיא מסודרת בכל מה שקשור למייקאפ.

2. לא למרוח פריימר כדי שייתן למייקאפ להתמזג יפה

המאפר של קרדשיאן ממליץ למרוח על הפנים, הצוואר ועל החזה קרם לחות רך ונעים. הוא לא אוהב שיש "חצץ" בין הלחות למייקאפ. הרעיון הוא לתת לעור להיראות טבעי ולנשום.

3. למרוח מייקאפ בכל מקום

אין מקום בו קרדשיאן לא מכוסה באיפור בגוון הנכון: האוזניים, הרגליים, חזה ועפעפים. הכל הולך כשהיא על השטיח האדום או מול עדשת המצלמה. כדאי להקפיד על איפור האוזניים כדי שלא ייצאו אדומות בתמונות.

4. לייצב את היד עם מברשת פודרה

הרבה מאפרים מאחורי הקלעים יודעים איך לפזר את הפודרה בצורה נכונה ודוחסים לתוך העור כדי להעניק מראה טבעי ואחיד. הרעיון הוא לא למרוח את הבסיס ושהכל יתקבע במקום. זה מאסט אצל המאפרים הגדולים לפני תצוגות אופנה.

קים קרדשיאן

5. "אומברה" לגבות

כאן המאפר שלה עובד לפי טריק חכם. הוא מתחיל בחום כהה בפינות החיצוניות ומבהיר ככל שהוא הולך פנימה. אם תביטו, תראו שהגבות שלה ממש משורטטות וטבעיות. אין טעם לתת להן אפקט "כבד" אלא "מתוק ורך".

6. קרם לפני אבקה

המאפר מקפיד על קרמים בכל הנוגע לצלליות ורק מעל זה הוא מפזר אבקות כדי להעמיק את המרקם וטקסטורה. זה מעניק לוק עשיר ועוצמתי יותר לדבריו. מבחינתו, גם כאן אין טעם לפריימר.

7. כמה אייליינרים במקביל

המאפר האישי מורח איילינר כמה פעמים ולא מסתפק בסוג אחד. הוא שם על קרדשיאן 4 סוגים שונים כדי לתת עומק מוגדר ותחושת יוקרה, לטענתו. הוא מורח בתוך העיניים, מסביב והצבעים יכולים להיות מאותה משפחה ולא אותו גוון בול.

8. להעלים שקיות מתחת לעיניים

מדובר בטריק שמאפיין את שיטת האיפור שלו. הוא מורח קונסילר בכמות יפה בצורת משולש כלפי מטה ואז ממזג עם העור. הוא מפזר את החומר עם מברשת קונסילר לכיוון האף, וברקות. אחר כך הוא משתמש בספוג כדי להוסיף שכבה של פודרה שקופה. לתת לזה לשכב כמה דקות ואז לפזר את החומר.

9. בניית ריסים

אין פה הדבקת ריסים מלאכותיים אלא כמה שכבות של מסקרה אותן הוא מורח מהשורשים. אחר כך הוא מפריד כל ריס וריס עם מסרק ואז הוא משבץ בעדינות ריסים בודדים במקום הנכון, הארוכים בפינת העין החיצונית והקטנים בפנים. אחר כך הוא שוב עובר על הכל עם מסקרה.

10. קונטור, להאיר את הפנים פעמיים וסומק

עם מברשת סומק המאפר מפזר ברונזר ואז הוא מפזר את החומר מתחת לסנטר ובצוואר. בכך הוא נותן הצללה שמרזה. אחר כך על הלחיים הוא יניח גוון בהיר יפה. הוא מאיר את הרקות, מתחת לעצם הגבה ובכל מקום שחש שהאור נופל עליו. הוא שם סומק אפרסק כאשר כל ההצללות בגון זהוב. הוא מערבב כך שהכל נראה מאוד טבעי.

צילום: גטי אימג'ס
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה