האם נמצאה אלזה האמיתית מ"פרוזן"?

אין גבול לטירוף והפעם מדובר במי שמתחפשת לנסיכות דיסני בשביל הכיף. התענוג עלה לה 14 אלף דולר והתוצאה פשוט מהפנטת. אלזה, מאחוריך!

09/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

דיסני

כבר הספקנו לראות הרבה דברים מטורפים בחיים וכל פעם כשנדמה שראינו הכל מגיח משהו שמהפנט אותנו למסך המחשב. הפעם זו שרה אינגל בת ה-25 שהחליטה שאין סיבה להשאיר דמויות דיסני בסרטים ועשתה מעשה נועז. הבחורה החליטה לשלם על תחפושות לא פחות מ-14 אלף דולר רק כדי להידמות לנסיכות "דיסני".

דיסני

התוצאה היסטרית, כפי שניתן לראות. הבחורה, מקולורדו, גם ככה נראית בובתית למדי ובהחלט תוכלו ללהק אותה לכל סרטי דיסני הכוללים נסיכות ענוגות. אין ספק שמדובר בהשקעה יפה שחורגת יפה מעבר לפורים אבל מי אנחנו שנקטר? היא הספיקה להתחפש לבל, שלגייה, אלזה, אריאל, אורורה, רפונזל ומרידה.

דיסני

אינגל, מנהלת שיווק ביום, מחזיקה בארון כ-16 תחפושות שונות ולוקח לה כ-3 שעות להתארגן על איפור ושיער. התוצאות מרשימות ומהממות ולגמרי נותנות חשק לחיות בסרט אנימציה."לוקח הרבה זמן להיכנס לדמות בגלל הפאות, האיפור השונה והשכבות והסגירות מאחורי השמלות", אמרה אינגל בראיון בתקשורת.

דיסני

כל שמלה נתפרת על פני הרבה זמן, כחצי שנה בערך והיא מזמינה חומרים מכל רחבי העולם. "אני בת מזל שיש לי עבודת יום שמאפשרת לי לרכוש את החומרים המדהימים האלה". הבחורה מצליחה להידמות לנסיכות דיסני גם בזכות פניה. העיניים הגדולות, המצח הרחב וכל הלוק שלה תפור לעניין. "נולדתי עם עיניים גדולות ואנשים תמיד היו אומרים לי שאני נראית כמו נסיכת דיסני או דמות מסרט קומיקס".

דיסני

כך היא נראית לפני הכל:

דיסני

 צילום: מתוך האינסטגרם שלה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה