ויראלי: "סופר אמא" משכיבה את ילדיה לישון

אתן לא יודעות מהי משימה בלתי אפשרית עד שלא תביטו בסרטון ההיסטרי הזה אשר גרף מעל 45 מיליון צפיות! כן, להשכיב ילד אחד לישון זה לא קל. נסו 4 ילדים וספרו לנו איך הלך לכן

09/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

סופר אמא

אין כמו אהבתה של אמא ואין בעיקר כמו סבלנותה של אמא. קורי ווייט, 26, מקנדה הצליחה להפוך לאטרציה לוהטת ברשת לאחר שעלה סרטון בו היא מראה לעולם מה זה באמת להשכיב את ארבעת ילדיה לישון. משימה בלתי אפשרית? ועוד איך!

הסרטון זכה ל-45 מיליון צפיות ואנשים מכל העולם הזדהו כנראה עם התהליך המייסר שלא נגמר לעולם. כלומר, רק כשהם נרדמים מתישהו בחיים. מדובר בסרטון שיוציא לכן חשק לגדל ילדים, לפחות לדקה. המגיבים תיארו אותה בתור "סופר אמא" וכפי שניתן לראות, זה לא רחוק מזה בכלל.

סופר אמא

להלביש את הילדים בפיג'מות, כשהם כה קטנים, נרא כמו אתגר מטורף. איך היא עושה את זה? לא ברור בכלל אבל זה בהחלט מרשים עד כאב. ילדיה, אמילי, ג'קסון, אוליביה ולוי בטוח סבלו פחות מהצופים שהרגישו שזה העינוי המתוק בעולם עבור האם המותשת.

הסרטון עלה בדף הפייסבוק "The Baby Gang" והשאר היסטוריה לכל המשפחה. היו כאלה שכתבו "אני מותש רק מלראות את זה". אחרים הגיבו "איזו אמא מדהימה". כמובן, האם לא באמת סובלת כמו שניתן לתאר והיא מסגירה חיוך קטן.

סופר אמא

 הקושי הוא שאי אפשר באמת להתפצל ולשלוט על כל התינוקות האלה בו זמנית. אחד מתחיל לזוז לכיוון אחד וזהו, הלך הסדר. בכל התהליך הזה האם נשארת קולית ורגועה. אח, נפלאות האימהות! עכשיו רק חפשו לה מקום לישון בו בשקט.

סופר אם

הנה הסרטון:
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה