זו הסיבה שגווינת' פאלטרו לא קיבלה כסף מהוריה בצעירותה

השחקנית הזוהרת חשפה בראיון איך בעצם הוריה חינכו אותה לעבוד בשביל הכסף ולא הביאו לה אגורה. "בניתי את עצמי לגמרי לבד". נהדר, היום היא יכולה לקנות אלבום של קולדפליי בעצמה!

08/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

גווינית'

"מעולם לא לקחת אגורה מהוריי", סיפרה בראיון גווינת' פאלטרו, "בניתי את עצמי לגמרי לבד". זוכת האוסקר  סיפרה ל"גלאמור" איך הוריה למעשה לימדו אותה ערכים ואילצו אותה לעבוד קשה בשביל עצמה. דבר לא היה מובן מאליו בימינו אנו. הכוכבת מתארת איך הלכה לאוניברסיטת סנטה מוניקה וכאשר פרשה באמצע כדי להפוך לשחקנית אביה אמר "זה נפלא אבל אני לא עוזר לך".

עניתי "יה רייט" והוא "לא, אני רציני". פאלטרו שכרה דירה עם שותפה והלכה להתפרנס כמארחת. הסטארית הנוצצת שטפה רצפות וחסכה כל דולר כדי לקנות קפה מסכן מ"סטארבאקס". היא אפילו הלכה ברגל כדי לחסוף בדלק. לא הסיפור הכי טרגי בארסנל ועדיין מעורר השראה. "פעם ביקשתי מאבא שלי שיעזר לי קצת ואמרתי לו שאני ממש תקועה והוא ענה 'את יותר ממוזמנת לבוא לארוחת ערב'".

גווינת'

כמו שכבר הבנתן, הגישה שלה השתלמה והיפיופה הפכה לאחת הכוכבות הגדולות בהוליווד עד שהפכה בעיקר לאשתו של כריס מרטין מ"קולדלפיי". אחרי הפרידה ממנו הפכה השחקנית לגורו לענייני טבעונות ועל הדרך היא מקדמת אג'נדות חשובות. אחד הנושאים שהיא מקדמת בימים אלה הוא שוויון שכר בין נשים לגברים. לפחות בכל הנוגע להצהרות שהיא מפזרת בכתבות. "משכורת זו הדרך להגדיר ערך", אמרה "אין סיבה שגברים יקבלו על אותה עבודה סכום גבוה יותר".

טוב, לפחות היום היא יכול לקנות לעצמה אלבום של קולדלפיי!

צילום: גטי אימג'ס
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה