האם אתן עדיין מתנשקות בזמן סקס?

בהתחלה הכל סוער, חיבוקים, ליטופים ונשיקות אבל מחקר גילה כמה מאותם זוגות, הנמצאים בקשר לטווח רחוק, ממשיכים להתנשק תוך כדי סקס. זה לא הולך לעודד אתכן

07/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

זוג מתנשק

אתן מכירות את הרגעים היפים של ההתחלה, חיבוקים, ליטופים ונשיקות. אז זהו, תיזכרו ברגעים האלה כמה שניתן כי לפי מחקר הם עומדים לחלוף, לפחות בין הסדינים כשאתם עושים סקס.

מחקר של אתר הדייטינג "ויקטוריה מילאן"מצא שאחד מתוך ארבע זוגות במערכות יחסים ארוכות כבר לא מתנשקים. כן, מה ששמעתן. מדובר בנתון טרגי משהו, כשחושבים על זה לעומק. איך ממצב של פרפרים ונשיקות סוערות מגיעים למצב הזה כאשר נשיקה היא חלק מהפור פליי, מהחיבור, מהכיף. לא ברור.

נשיקות הן דבר מגרה, מפתה ונעים והידיעה שהן נוטות להיעלם במיטה זה קצת עצוב, עוד הוכחה שכימיה מינית ותשוקה באות אולי עם תאריך תפוגה. לא ניתן לשמר את האש במשך שנים. אבל אם מודעים לכך, אולי ניתן לעקוף את הסטטיסטיקה האנטי רומנטית הזו?

למרות הממצא הלא מעודד, יותר משמונים אחוז מהנשאלים הודו שנשיקות זה ארוטי, מעורר וחשוב. מכאן שאם הרוב בעד, למה זה נוטה להיעלם ככה? למעשה, 84 אחוז האמינו שזה חשוב להתנשק בקשר. לא משהו שלא חשבנו. אז למה זה לא קורה בפועל? כנראה שמשהו באוויר, תחושת מיצוי, חוסר כוחות ואנרגיה, מונעות מהזוג לפעול כמו בהתחלה. אבל זה יכול להיות מדרון חלקלק למטה אלא אם שני הצדדים לא מקטרים.

95 אחוז מהנשאלים שיתפו שלא כולם יודעים לנשק טוב וזה כמובן, נתון ידוע אף הוא. נשיקות בין מאהבים טומנות תשוקה ואת המשהו המרגש הזה כאשר זוגות לטווח רחוק מתנשקים הרבה פעמים רק כדי "לצאת לידי חובה". בקיצור נשים יקרות, לחזור מהר לנשיקות!

צילום: שאטרסטוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה