הצעת הנישואין של ג'ורג' קלוני: "25 דקות של עינוי"

הכוכב הוליוודי תיאר בשידור את הצעת נישואין שלו לאמל אלמודין ומדובר ככל הנראה במשהו המתקרב לעינוי סיני רומנטי אבל היי, הוא שרד לספר!

07/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

ג'ורג' ואמל

עד עכשיו אנחנו קצת בהלם שג'ורג' קלוני, הרווק הנצחי, הפך לגבר הנשוי הכי מתפייט ברשת. אין לתאר את ההשתפכויות של האיש בכל הנוגע לאהובתו, אמל אלמודין, כאשר הפעם הוא התעלה על עצמו לגמרי. בתוכנית של אלן דג'נרס קלוני חשף את מה שהוגדר "25 דקות של עינוי" בכל הנוגע להצעת הנישואין שלו לאלמודין. מדובר להזכירכן, בגבר שלא האמין שיתחתן לעולם אז אנחנו נמסות פה.

ג'ורג' ואמל

האיש סיפר בתוכנית שמהרגע שנפגשו "זה זרם מיד ומהרגע הראשון ידענו שנהיה ביחד". חצי שנה לקח לקלוני להציע את השאלה הגורלית וכאשר זה קרה מבחינתו זה היה "אחד מהרגעים הנוראים", כפי שאמר בצחוק. קלוני שיתף שדברים פחות או יותר נעו לכיוון בטבעיות וכך סיפר על הלילה ההוא, הדרמטי והגורלי:

"לא דיברנו על זה. זה לא היה כמו 'הו, אולי נתחתן או משהו'. אני תכננתי את הכל עד לפרטי פרטים. החבאתי את הטבעת מאחוריה. הייתה לי מוזיקה שהתנגנה – הדודה שלי רוזמרי הולכת לשיר 'Why Shouldn't I?". הכל היה מתוכנן ובישלתי ארוחת ערב ואז היא נכנסת והיא בדיוק חזרה מלונדון והיא, את יודעת איך היא, היא תתלבש יפה בדרך כלל וכעת היא בקטע של 'אולי פשוט נזמין משהו?' ואני 'לא, לא, לא, הכנתי ארוחת ערב'. והכנתי הכל, תיזמנתי והשיר בדיוק מגיע ואז היא קמה והולכת להכין כלים! מה שלא עשתה עד אז ואני כאילו 'מה את עושה?' והיא חוזרת פנימה. בסוף אמרתי לה, 'את יודעת, כיביתי את הנר והמצת בקופסה מאחוריך'. היא שולפת את הקופסה והטבעת פשוט מונחת שם. היא מוציאה אותה, מביטה עליה ו"זו טבעת", כאילו מישהו הניח אותה שם באיזו הזדמנות בעבר. אני לא יודע מה לעשות ואני עושה את כל המהלכים שאפשר עם הפרצוף שלי. ואז אני כורע ברך ואומר: "איני יכול לדמיין את המחשבה לבלות את שארית חיי בלעדיך'. היא ממשיכה להביט על הטבעת ועלי ואז היא אומרת 'או מיי גוד" וכעת אנחנו יודעים כבר כמה זמן עבר כי היה פלליליסט וזה לקח 25 דקות. בסוף אמרתי 'תראי, אני מקווה שהתשובה היא 'כן' אבל אני זקוק לתשובה כי אני כבר בן 52 ואני יכול לאבד צלע בקרוב. אז היא 'או, כן' וזה עבד לא רע".

אח, היכן עוד ישנם גברים כמו הגבר הזה. ואני בכלל בקטע של ריאן גוסלינג. למות עליו.

הנה הקטע:

צילום: גטי אימג'ס

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה