איך ליהנות מסקס עם קונדום?

פעם טענו שהוא הורג את הספונטניות, מפחית את התחושה או סתם מבאס את הרגע, אבל כל אלה תירוצים ישנים ולא עדכניים. 6 עצות להנאה מוגברת בסקס בטוח

04/02/2016
טובית קידר קבלו עדכונים מטובית
  • RSS

שאטרסטוק

את מכירה את הרגעים האלה שנוצר קליק - העיניים מצטלבות, השפתיים משתרבבות, לאט לאט את מבינה שזה הדדי. הוא עושה לך סימנים שגם אם היית נוחתת מכוכב אחר היית מבינה אותם. פשוט אין דרך אחרת לפרש אותם.

אתה מסתכל עליה, השיער שלה מתנפנף מולך, או שאולי היא מנפנפת בו לכבודך, אתה מת להריח אותו. משפט הפתיחה יושב לך על קצה הלשון, ואתה מקווה שאיך שתשלח אותו לאוויר העולם יימצאו עוד כמה שימושים יותר מאתגרים ללשון הזו שלך.

אתם מגיעים אליך, או אליו, העניינים מתחממים, הדופק עולה, ואז למי יש חשק להוציא קונדום ולהרוג את הרגע? אל תדאגו, זו לא המצאה שלכם, למעשה סקס לא מוגן הוא די טרנדי, מה שאומר שאולי הפרטנר/ית שאתכם עכשיו כבר עשתה את זה בעבר עם מישהו אחר. או במילים אחרות – עזבו אתכם מתירוצים, בואו נבין איך סקס בטוח יכול להיות מענג ומטריף.

ואם הסקס אכן יכול להיות מענג ומטריף, למה שתפסידו אותו אם אתם במערכת יחסים? הקונדומים היום לגמרי יכולים להיות חלק מצעצועי ואביזרי המין שלכם, הכל תלוי בגישה ובנכונות לנסות ולגוון במשחק.

הנה 6 עצות להנאה מוגברת בסקס בטוח, בדייט שלישי או גם אחרי שנים

שאטרסטוק

1. תבחרו בטוב – בחרו במוצר איכותי שגם עשוי מחומר טוב ונטול ריח ותחושת לוואי וגם ישאיר לכם ראש שקט להתעסק בעניינים החשובים באמת בלי לחשוש.

2. חלק מהמשחק – נכון שאתם כבר חמים ורוצים לתקתק עניינים, אבל קחו עוד רגע להאריך את המשחק. הלבשת קונדום, יכולה להיות מלווה בכמה אקטים מאוד נעימים ומגרים באזור הכי רגיש של הגבר בדיוק בנקודת הזמן הזו, ולמה שתפסידו את ההנאה שבהגברת הגירוי? נצלו את הרגע!

שאטרסטוק

3. התאמה אישית – דאגו שתמיד יהיה לכם בכיס את הקונדום שאתם יודעים שעובד עבורכם/עבורכן – דק, עבה, מחוספס, חלק – המילים על האריזות הן לא סתם כותרות אלא פיתוח טכנולוגי שמאפשר לכל גבר ואישה לקיים מין בטח בלי להתפשר על ההנאה והריגוש.

4. עונג נרכש – גברים רבים טוענים שקשה להם לחוש גירוי עם קונדום, אז איך אומרים: תרגול מוביל לשלמות. אוננות עם קונדום תעזור להגדיל את היכולת לחוש גירוי וריגוש גם בקיום יחסי מין עם קונדום. וגם את זה, כמו כל דבר, אפשר לעשות בשניים ותוך כדי. אם עוד לא הבנתם, יש כאן הזדמנות למשחק מקדים מחרמן בטירוף ולא שגרתי.

שאטרסטוק

5. מה הטעם? - מכיוון שסקס הוא חוויה רב חושית- קונדומים בעלי ריח, צבע או מרקם מיוחד לגמרי יכולים לחמם לכם את המיטה. זה אמנם דורש קצת יותר תעוזה והתנסות עד שתמצאו את מה שבאמת מדליק אתכם, אבל זה חלק מההנאה מהדרך ולא רק מהתוצאה.

6. דחיית סיפוקים – גם בפעמים ראשונות וגם אחרי הרבה שנים קורה שהאקט פשוט נגמר מהר מדי מצד הגבר. שימוש בקונדום יכול לעכב מעט את הריגוש של הגבר ולהאריך את משך המפגש המיני, לאפשר חיכוך מתמשך והגעה לנקודות עונג עמוקות יותר ובלתי מושגות בזיון רגיל, כך שהפרטנרית תוכל להגיע לשיאים של הנאה וריגוש בעוד שהוא ייהנה מדרך ארוכה ומתגמלת יותר.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך